Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a belső kisugárzás?

Mi az a belső kisugárzás?

Figyelt kérdés

Herótom van már tőle, hogy aki nem tudja megmagyarázni miért szimpatikus neki másik ember, az annyit mond hogy tetszik a belső kisugárzása.


Legszívesebben odafinganék egyet és megkérdezném, "na és ez a belső kisugárzás hogy tetszik?" :D



2018. máj. 13. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez egyszerű. Akinek számodra jó a belső kisugárzása azt érzi az ember pl.nagyon szeretsz a társaságában lenni, tetszik a véleménye dolgokról jókat beszélgetsz vele. De ha nagyon arra megyünk hogy kisugárzás vannak emberek akik belépnek egy helyre és egyből észreveszik őket mert olyan a kisugárzásuk hogy megragadja a tekinteted de ez külsőség.
2018. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Amit a randa lányoknak mondasz, ha meg akarod őket dugni, mert már nagyon kanos vagy és a jó csajoknak nem kellesz.
2018. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Szerintem te nemigen láthattál nõt magadkörül mostanában.


Amúgy én nem szoktam ilyesmit mondani, de számomra a jókedélyt jelenti, van az a mondás is, hogy “sugárzóan boldog, sugárzik az örömtõl”. Tehát nem a kinézettel, hanem lelkiálapottal, hangulattal kapcsolatos. Nem szór szószerint sugarakat magából, de biztos sokkal szebb, mint egy amúgy jó fizikummal rendelkezõ, de búvalbélelt, vagy csak komoly, flegma ábrázatú ember.

Lehet, hogy te is jól nézel ki, de ennyitõl még nem leszel szimpatikus valakinek, meg sem kell ismernie ehhez, mert lehet, hogy messzirõl lesül neki, hogy egy ellenszenves bunkó vagy:D

2018. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!