Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül még valaki,...

Van rajtam kívül még valaki, aki imádja a viharokat?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Jelen
2018. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Annyiból jó hogy legalább nem kell locsolni, viszont mostanában nagyon ritkán jön vihar vagy eső.
2018. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
38%
É is szeretem :) Mentem volna viharvadásznak.
2018. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Van.
2018. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Jelen.
2018. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Én, mert akkor van kifogásom a semmittevésre
2018. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Jah. Az illatát főleg. Meg mikor még csak közeledik. És amikor már csak esik az eső, de csend van.
2018. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatos, az biztos. Főleg az eleje, szeretem a szelet, a felhős ég miatt sötétebb van és az hangulatos (most tegyük fel, hogy nappal történik a dolog), én pedig rengeteg fa közt lakom, ahol különösen érdekes ilyenkor. A nyomás is más és csuda tudja, miért, de ez érdekesen hat a lelkivilágomra.


Az esőt is szeretem, bár nem mindig. De néha el kell ázni, így ha úton vagyok, sem feltétlenül gond. Sokszor áztam motoron is, egyszer a 48 órás motoros teljesítménytúra szinte végig esőben ment, no az azért kicsit rontott az élményen. 1-2 órát vezetni felhőszakadásban, az még buli.


Életem egyetlen éjszakai s erdei, hegyi túráján is esett az eső... Annak is volt hangulata, bár eleve az éjszakának is van.


S ott vannak a villámok, amik külön szépséget s élményt jelentenek az ember életében, ugye.


Ha még nem mondtam volna, a felhőket is szeretem, főleg, ha drámaiak vagy különleges alakúak. Végülis szép időben is jók, naplementekor főleg, de a viharfelhők is lehetnek igen érdekesek.

2018. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem szerettem, aztán egyszer egy nyári szabadtéri rendezvényen hirtelen elkapott a vihar, aztán a legközelebbi fedett hely olyan 500m-re volt. :D A legjobb 500m-es futásom volt az. Akkor megszerettem a vihart.
2018. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Az esőt szeretem, de inkább zápor formájában.
2018. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!