Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy találok antiszociális...

Hogy találok antiszociális barátot?

Figyelt kérdés

Én is antiszociális vagyok

olyan barátot keresek aki az egészet látja nem pedig csak egy részét

Béléscsaba és környékén



2018. máj. 14. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, mert aki antiszoc, az nem barátkozik senkivel, még más antiszoccal sem.


Ha te mégis barátkozni akarsz, akkor nem vagy antiszoc, tehát ne is antiszoc barátokat keress.

2018. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Tudod mit jelent, hogy antiszociális?
2018. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Régebben én is sokáig antiszociális (vagy aszociális?) voltam, de valami miatt ez megváltozott. Most én is szeretnék barátokat szerezni, de nincs egy sem :( Sajnos messze lakok tőled.
2018. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1-nél a ponty, ez így eleve bukta, de te is kevered az antiszocot az aszoccal. :D
2018. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha antiszociális lennél sok barátod lenne, aok buliba járnál, ismert lennél és ott rontanát mások lelkét, te max asszociális vagy.
2018. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy simán szociofób: Akarna barátkozni, csak egyszerűen nem megy neki, mert nem társasági ember, zárkózott, tart az emberektől, képtelen feloldódni közöttük... ezért maradt a magányában.
2018. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!