Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen lett jogosítványotok?

Hány évesen lett jogosítványotok?

Figyelt kérdés
én most állok neki 22 évesen, ebben is elkésettnek érzem magam.

2018. máj. 15. 21:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

B kat. 22, a CE kategoria 28 évesen....

Idén tervezem az A kategoriat 30 evesen, es 31 evesen a D Kategoriat....

"A" jategoria még biztos lesz, a D jategoriat meg meglatjuk.

2018. máj. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
21
2018. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

23

Szülők nem szorgalmazták korábban (nővérem friss jogsival 17 évesen balesetet szenvedett, így féltettek). Én meg nem éreztem, hogy különösebben szeretném. Diploma megszerzése előtt csináltam meg, mert tudtam, hogy jól jön majd álláskeresésnél. Így is lett. Gyakorlatilag belejátszott, hogy engem vettek fel sok jelentkező közül (kocsival is kellett alkalmanként járnom).

2018. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én most csinálom 29 évesen.


Megcsinálhattam volna 18-19 évesen is, de úgy voltam, hogy se pénzünk rá, se autónk nincsen, és valahogy nem is éreztem szükségét, nem éreztem érettnek magam hozzá.


Az tény, hogy állás keresésél jól jön, nekem a jelenlegi munkahelyem mondta, hogy csináljam meg (persze a költségeiből egy fillért nem támogatnak) és alapvetően sok munkakörhöz szükséges.


Amúgy személy szerint nem érzem, hogy szeretnék vezetni. Egyedül az vonz, hogy így sokkal rugalmasabban eljutok A-ből B-be. Feleannyi idő alatt lenn vagyok vidéken és egy bevásárlás is nagyságrendekkel egyszerűbb mint a tömegközlekedésen szerencsétlenkedés 3 csomaggal.

2018. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
19/L
2018. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
25/F
2020. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!