Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi legyen? Skizofrén vagyok!...

Ntmlan kérdése:

Mi legyen? Skizofrén vagyok! Nem kellenek az ítéletek és az okoskodások!

Figyelt kérdés
Hasonló problémával vagy éppen ugyanezzel küzdő embert keresek. Régen kényszerítettek, hogy menjek orvoshoz, ott diagnosztizáltak, de a gyógyszeres kezelés nem segített. Szeretnék olyan emberekkel kommunikálni, mint én. 22 éves vagyok, ha ez fontos esetleg.

2018. máj. 17. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Keress a rai.hu oldalon Arolo tifárt a tanárok között!

Arolo módszerrel meg lehet gyógyítani a skizofréniát.

Miket tapasztalsz, mik a panaszaid?

2018. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnalom!en is az vagyok,voltam...igazabol nemtudom,hogy meggyogyultam e,mert nem vagyok a regi onmagam.
2018. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Haver, azt az oldalt amit az elso ajanlott ne vedd komolyan. Max a penzed tunik el a problemad nem fog. Hulyeseg.


Keress nornalis erre szakosodott szakorvost, ne pedig ezen a szemet oldalon probalj segitseget talalni. Valoszinuleg o fog tudni ajanlani olyan csoportokat, ahol hasonlo emberek kozossegeben lehetsz.

2018. máj. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: Én ingyen is szívesen megcsinálom, és nem vagyok ezzel egyedül. Nem ebből élünk.
2018. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na akkor van egy onkent jelentkezo.
2018. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, hogy lenne olyan ember, aki vállálná, hogy elmondom neki a legdurvább dolgokat is és azok után segít nekem?
2018. máj. 22. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mesélhetsz. :)
2018. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mesélhetsz. Nem diagnosztizáltak, de vannak tüneteim, csak nem tudom hova forduljak. A szüleim nem veszik az ilyet komolyan.
2020. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!