Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vehetem fel nevem előtagj...

NAGY VIKTOR kérdése:

Hogy vehetem fel nevem előtagjaként a bárót?

Figyelt kérdés
Sok urlap kitöltésénél lehetőség van dr, ifj, özv stb előtag megadásán kivül báró előtag megadására is. Hogy vehetem fel ezt hivatalosan? Báró Nagy Viktor akarok lenni.

2018. máj. 18. 10:06
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
sehogy
2018. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy. Ebben az országban már van egy Király Báró Imperátor Istencsászár Viktor, nem kell mégegy.
2018. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Sok urlap kitöltésénél lehetőség van ... báró előtag megadására is."


Kérlek, mondj egy ilyen űrlapot, mert én még eggyel sem találkoztam! :DDDD

2018. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem halottam még ilyenről. De én is akarom,én Sir szeretnék lenni vagy gróf vagy isten,avagy isteni.:)Aki tudja árulja hogy szerezhetem ezt a titulust.
2018. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen rangot, ilyen címet Mo-n már nem osztanak, lehet, hogy máshol se. Én arra gondolok, hogy valami nagy földbirtokosok kaphattak ilyen gróf meg báró 'előnevet'. Szóval aki gazdag volt, hogy megkülönböztesse magát, hogy ő milyen menő. Nem tudom, ki szavazta meg nekik; vagy hogy mindegyikük, aki báró, benne volt-e ennek megszavazásában; esetleg kihagyássukkal döntöttek erről, ők meg belementek. Mert meg hogy milyen menőn hangzik, hogy azért ő báró, és mégse a pórnép, hanem Báááróó! :D Hogy megkülönböztessék talán magukat az alsóbb osztályoktól.
2018. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*szegényebb társadalmi rétegekből, osztályokból kiemelkedve így.
2018. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor vehetnéd fel, ha az őseid között volt báró, ami rangot a kommunizmusban elvettek tőle.
2018. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!