Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megtehetik a bankok, hogy a...

Megtehetik a bankok, hogy a már elutalt családipótlékot nem vehetem le a számlámról?

Figyelt kérdés

Az utalás 1.- volt!

De Én még nem tudom levenni ,az hogy lehetséges?


2017. dec. 4. 08:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A bank nem a "családi pótlékot" nem engedi levenni, hanem valószínüleg nincs elég pénz a számládon és ezért nincs mit levenni.
2017. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
A bankszámládon nincs kategorizálva a pénz, hogy fizetés, családi pótlék stb. Van egy egyenleged, illetve a számlához és a kártyádhoz is tartozik egy beállított napi limit, és kizárólag ezektől függ, hogy mennyit költhetsz. Ami pénz a számlára kerül, az már a tied.
2017. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Kérdezd le az egyenleged és kiderül, hogy nincs is annyi, amennyit fel akartál venni.
2017. dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagy még nem könyvelték le. Várj délutánig, ha egyébként minden oké a számláddal (nem volt valami hátralék, akármi), akkor le tudod majd venni.
2017. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lépj be netbankon és nézd meg mennyi pénz van a számlán.
2017. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha van netbankod akkor nézd meg az egyenleged amit felhasználhatsz hogy mi merre hány méter, mert lehet nem is annyi az annyi amennyit vársz, vagy az is lehet hogy az adott ATM-ben nincs már elég pénz, vagy valami műszaki ok miatt nem ad ki pénzt. Én ezeknek utánanéznék, de ha ennyire nem boldogulsz hívd fel a bankot és kérdezd meg hogy mi a helyzet, biztos megtudják mondani.
2017. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy

- késett az utalás, nincs még a számlán

- a feleséged már vett le/utalt pénzt a mai nap, és ezzel túllépted a limitet

- banki hiba történt

- vagy ha be van állítva automatikus utalás (számlákra, lakbérre, szervezetet támogatsz), akkor az egy adott dátumban magától utalja a pénzt, ha talál a számlán.

Nézd meg az internatbankot, hogy mennyi az egyenleged. Vagy hívd fel a bankot.

Ok nélkül nem fogják befagyasztani a pénzed.

2017. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vagy lehetséges még:

- van beállítva hitelkeret a számlaszámon

- tartozás miatt inkasszálták a számlaszámot

2017. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nekem sincs még rajta a számlámon a csp (most megnéztem netbankon, de SMS se jött róla), úgyhogy valószínűleg a lekönyvelés miatt nem férsz még hozzá.
2017. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem is utaltak 1-én decemberben, hanem ma 4-én.
2017. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!