Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vehetem rá anyukámat...

Hogyan vehetem rá anyukámat hogy megengedje 15 évesen fessem a hajam?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megkérdezem mindig a korommal jön, hogy már pedig én ilyen fiatalon nem festhetem a hajam, pedig sok évfolyamtársam már festi. Még a színezőt se engedi, hol ott csak néhány árnyalattal világosabb melírt akarok. Hogyan tudnám elérni, hogy megengedje?

2014. febr. 27. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Zsarold lelkileg.
2014. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fú de kedves
2014. febr. 27. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlj fel valamit cserébe, vállalj magadra valami plusz feladatot, pl. mosogatást, vagy bevásárlást, vagy egy jobb sulis átlagot. Nézd meg vele neten az ammóniamentes festékeket, keress cikkeket a nem olyan káros festékekről. Ha látja rajtad, hogy tényleg szeretnéd, és ezért áldozatot is képes vagy hozni, mint a pluszfeladatok, akkor meg fog enyhülni. Bár, hogy elkeserítselek, nekem is 16 évesen engedték csak meg.
2014. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a rákomnak lehet köze volt ahhoz, hogy korán kezdtem el festeni a hajam, vegyszerről van szó ami nem veszélytelen
2014. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!