Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legfőbb vágyatok az életben?

Mi a legfőbb vágyatok az életben?

Figyelt kérdés
Nekem az, hogy megpróbáljak emlékezetes maradni a világ számára. Eddig még nem teljesült az álmom, de talán egyszer, valahogy rászolgálok...
2018. máj. 18. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy anya legyek. És előtte persze az, hogy valóban szeressem azt a hivatást, amit ősztől elkezdek majd tanulni az egyetemen. Ez sok idő lesz, mind a tanulás, mind a munka és maga az anyává válás, de összességében ez a legnagyobb vágyam. Ezért teszek mindent minden nap.
2018. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Legyen egy lakasom!
2018. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Én egy elvált 49 éves férfi vagyok,nagyjából megvan mindenem,kocsi,lakás,munkahely,nem a legszuperebb,de jónak mondható mindegyik.

Viszont a most 25 éves Fiamnak segítek,és neki szeretném a segítségemmel megvalósítani az elképzeléseit,persze reális keretek között.

Vágyam az,hogy a Fiamnak jó legyen az élete.

2018. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Világuralom. Uralkodni mindenki felett...
2018. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondtalan élet. Hogy ne folyamatban csak azok megoldasaval éljem le az egész életem mert szünet nélkül egyikből következik a másik es voltaképp nem is emberekker harcolok mint korábban gyerekként, hanem felnőve cégekkel, jogi személyekkel, bürokráciával, amiknek lelke sincs de ellenem vannak.

Pl ilyenek hogy kérésre sem adnak jövedelemigazolast ami kellene egy támogatáshoz, vagy pl az áramszolgáltato hamisan megvádolt csalással esbuntetest szabott ki es még a rendőrség is tehetetlenkedett, az ügyvéd nem segitett, külföldi adobevallast visszadobták hogy nem vállalja senki, stb


Olyan jo lenne ha egyszer elmondhatnám nyugodtan körülnézve, hogy MINDEN RENDBEN VAN, es ugy is maradna.

2018. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb vége legyen.
2018. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy megtaláljam a páromat, aki egyben a lelki társam és a legjobb barátom is lenne.
2018. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy gyerekem legyen. Akár saját, akár örökbefogadott. Törődni, gondoskodni, nevelni, szeretni.
2018. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy találjak egy munkát, amiben jó vagyok és tudom csinálni hosszútávon is.
2018. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy anya legyek egy szerető családi környezetben. :)
2018. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!