Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kitől kérjek lelki segítséget?...

Kitől kérjek lelki segítséget? Ismer valaki jó papot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy úgy érzem, válságban vagyok, és nincs kihez fordulnom. Hiába járok pszichológushoz, az a heti egyszer 50 perc egyszerűen kevés. Rengeteg időt vagyok egyedül, nincs mellettem senki, és úgy érzem, nem ezt érdemlem... soha nem figyeltek rám igazán a szüleim, magányosan nőttem fel, a barátaimat se érdeklem. Rengeteg mindennek a csírája van meg bennem, nagyon szeretném megmutatni magamat a világnak, de úgy érzem, senkit nem érdklek...



Válságban vagyok. Eldobtam magam mellől egy lányt, akit nem lett volna szabad, nagyon szeretett engem, nagyon illettünk egymáshoz, a gyerekeim anyja lehetne. Belebetegszem. Öngyilkosságról fantáziálok nap mint nap. Szükségem lenne valakire, aki meghallgat, akár hosszan is, Tudom, hogy a mai világban semmi nincs ingyen, de akkor is szükségem van rá... azt tudom felajánlani cserébe, hogy ha sikerül kimásznom ebből és teljes életet élnem, boldogan segítek majd egyszer olyannak, aki hasonló helyzetbe kerül, és nem fogok érte kérni semmit. De most nekem kell segítség. Egy papra gondoltam, mert bennük bízom. De csak akkor, ha az illető türelmes és tényleg nem érzem, hogy a terhére vagyok...


2018. máj. 20. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Barmelyik templomban barmelyik pap szivesen segit. Bar nemtudom hogy egy kapcsolatbol adodo problemaban mennyire tudna jo tanacsot adni.
2018. máj. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg ismer valaki olyat, aki tudna? Szerintem amúgy attól, hogy pap, tudhat. Pál Feri is foglalkozik pl. ilyenekkel. Csak azért nem akarok bármelyik paphoz odamenni, mert sok köztük a türelmetlen, nem nyitott.
2018. máj. 20. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerek egyet, kettőt, de kérdés méret laksz.

De próbáld meg, sokszor vannak ilyen lelkigyakorlatok, keress rá, a legtöbb több napos, ezekben minha lenne személyes elbeszélgetés. Meg az is segít, ha csak beülsz a templomba és hallgatod a csendet.

De próbáld meg. Szent Tádé kilencedét, nincs olyan kérés amit ne teljesítene. Próbáld meg, 9 napon át napi 6szor kell elmondani (5 percbe sem telik), csak elég elmondani (valahol írnak, hogy helyezd el templomban az imát, de nem szükséges). Nekem is számtalan esetben segített.

2018. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!