Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más férfi is keményebbnek és...

Más férfi is keményebbnek és férfiasabbnak érzi magát ha szakállat növeszt vagy csak én?

Figyelt kérdés
És erősebbnek. Szakállal minden szebb és jobb szerintem. Szakáll nélkül meg minden szar.

2018. máj. 20. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésed kalibere: más is szereti az almát vagy csak én?


Igen, más is szereti az almát és más is férfiasabbnak érzi magát szakállal. Meg van aki pont fordítva. Meg van egy csomó nő aki nem szereti a szakállat.


Ha szakáll nélkül minden szar, akkor mindenképpen javaslom, hogy növeszd meg:)

2018. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Női szemmel is férfiasságot erőt sugall. Minden fiút szexibbé tesz. Jó hogy bejött divatba több lett a jóképű férfi. Nem győzöm kapkodni a fejem.. Ezis... Uhh azis... Ahh ezis.... Így néz ki egy napom😂
2018. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem. Próbáltam, nekem nem áll jól. Szakáll nélkül max kis borostával jól nézek ki (azért ennyi egó még belefér), de szakállal úgy nézek ki mint valami hajléktalan. Bármennyire is odafigyelek rá és karbantartom.

Ez van. De nem hiányzik.

2018. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szakáll szerintem is hajléktalanos, de érthető hogy férfiasnak érzed.

N

2018. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!