Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, fiatal nők! Miért...

Lányok, fiatal nők! Miért kell ilyennek lenni?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem,csak elvétve vannak ilyen lányok,de az életem során kiderűl,hogy 95%-ban ilyenek a lányok,fiatal nők úgyhogy muszály most,hogy általánosítsak egy picit,de tényleg nem azért írom ,nem akarok senmit megbántani,de miért van ez,vagy csak én látom rosszúl?


Sokszor van olyan,utazom buszon,villamoson akárhol és ,ha pont egy lány melett vagy szemben van hely,oda űlök,meg vannak szeppenve,nem tetszik,hogy PONT oda űltem,akkor is,ha PONT ott vnn hely. Még egész úton a fejét is úgy forgatja a lány,hogy mindenfelé csak véletlen se nézzen rám egy pillanatra sem. Majdnem mindig így van,ha pont lány,fiatal nők környékén van hely. Tegnap a vonatra felszálltam,fülkések voltak és elmentem egy fűlkénél ahol két lány űlt bent,nem találtam olyan fülkét amiben szabad hely lett volna csak az a fülke ahol a két lány űlt,a lányokkal szemben volt szabad űlőhely. Megkérdeztem van itt szabad hely,nem szolt egyik sem semmit,én leűltem,namost a lányokkal szemben voltam. Ők nem együtt utaztak teljesen idegenek voltak egymásnak mert az egyik hamarabb leszállt és el sem köszönt,na mindegy egész úton mind a két lány meg volt szeppenve,hogy egy fiú űlt be hozzájuk én ezt vettem észre,arra nem gondoltak lehet hogy azért űltem oda,mert máshol hely nem volt vagy nemis tudom.


Kérdésem:

Miért ilyenek a fiatal lányok,nők,hogy amiket leírtam annak alapján minden bajuk van,ha egy férfi van a közelben?


Jó vannak olyan férfiak akik rámenősek,meg bántanák is őket,sajnos vannak ilyenek,DE:azt hiszik minden fiú,férfi ilyen? Ők is általánosítanak? Vagy miért ilyenek? Vagy csak én képzelem be magamnak mindig ezt a hülyeséget?


Csak azért szeretném tudni,mert máskor inkább,ha lányok űlnek és csak ott van szabadhely kőrülöttük,inkább nem űlök le,hanem állok a folyosón,rólam ne higyje senki,hogy emberevő vagyok. Jó nem viccből kérdezem.


Miért ilyenek a lányok kb.95 %-a és miért van megszeppenve ilyen helyzetben vagy rosszúl látom csak én mépzelem be ezt a hülyeséget?



2018. máj. 11. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem olvastam vegig, mert a helyesirasod mar az elso par szo utan b szta a szemem.:/
2018. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
52%
Én még nem tapasztaltam ezt, de lehet, hogy csak a koruk miatt, és majd kinövik. Ilyen idősen szerintem bárki ülne hozzájuk, kiakadnának. :D
2018. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Biztos ronda vagy
2018. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert picit gyorsan írtam,azért.
2018. máj. 11. 19:05
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán szoktam megszeppeni, általában max akkor, ha bejön a fiú, aki odaül. Miért? Nem tudom, talán ösztön.


17/L

2018. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Más azon rinyál, hogy őt miért bámulják a járműveken. Paranoiás tinifiúknak semmi sem felel meg, lényeg, hogy panaszkodni lehessen a szemét csajokra. Siettedben írtad a muszájt “muszálynak”?
2018. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

1) Ül, muszáj

2) hagyd már ezt a hülyeséget!

2018. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Csúnya vagy, azért.....

Velem ilyen sose fordult elő.... néhe meg beszelgetni is szoktunk. Oersze ismerni kell a helyzetet mikor lehet mikor nem... szivesen tanitalak ha gondolod..

2018. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Valaki azt írta,tini?

Én nem tini vagyok hanem 30-on felüli férfi de még ugye fiatal és az adott lányok ugye 16-30 körüliek. Azt hiszik bántani akarom őker vagy nem tudom,sőt még én vagyok aki tart olyanoktól akiktől tényleg félni lehet (kisebbség) és oda nem űlök hanem normális emberek közzé.


Igen amúgy helyesírási hiba.


De jó amúgy neked,hogy te még sosem ejtettél egy helyesírási hibát sem ☺ .

2018. máj. 11. 19:53
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, velem még nem volt ilyen.

Általában mosolyognak, vagy zavarba jönnek. Van akit rajtakapok, hogy bámul az ablakban vagy simán.

Pedig nem vagyok olyan nagyon vonzó

2018. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!