Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony és kisfiús alkatú...

Alacsony és kisfiús alkatú srácként kell, hogy okom legyen a szerénységre?

Figyelt kérdés
Sosem volt/voltak igazi barátom/barátaim, barátnőről nem is beszélve. Sosem voltam bulizni és táncolni/énekelni is gyűlölök, hiszen úgy érzem nagyon hülyén állna nekem ez a tipikus partyarc szerep. Erőltetettnek és kínosan izzadságszagúnak tűnne. Főleg, hogyha egy picit is előveszem a magabiztosabb énemet, a csajok egyből megbélyegeznek kompenzálós és komplexusos alacsony pasinak. Ezért húszas éveim közepére egy pesszimista, gátlásos és visszahúzódó pasivá váltam. Valahányszor elhatározom, hogy összeszedem magamat (kondi, ismerkedés) mindig van olyan (rendszerint csaj), aki lehúzza az önbizalmamat a sárga földig. Nemrég kezdtem el kondizni és már a második alkalom során két csaj és egy pasi összesúgott a hátam mögött (persze, hogy jól halljam), hogy "Nézzétek már mit keménykedik ez a kis törpe". És az ember így merítsen magának önbizalmat... Már az ajtón se szívesen megyek ki, de ha muszáj is, akkor nagyon feszengek. Elsősorban lányok válaszára lennék kíváncsi, úgy is ők azok, akik általában ilyen "empatikusak" velem.

2018. máj. 22. 15:53
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:

Az én barátom 170 centi, vékony alkatú. Nagyon jól áll neki. Bátor, mindent kimond, pörög, tele van élettel, és ettől még kívánatosabb.

Ha csak tutyimutyizol, utálod magad, nem élsz, ne várd, hogy a sült galamb az asztalodra kerüljön.

20/L

2018. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nemrég kezdtem el kondizni és már a második alkalom során két csaj és egy pasi összesúgott a hátam mögött (persze, hogy jól halljam), hogy "Nézzétek már mit keménykedik ez a kis törpe"."


Alacsonyként átérzem a helyzeted.Bár lehet,hogy tényleg látványosan kompenzálva edzettél,úgy értem magadhoz képest nagy súlyok pl.De mindig gondolj arra,hogy aki beszól neked az ugyanolyan önbizalomhiányos mint te,vagy még jobban.Mert,ha meg lenne magával elégedve,miért foglalkozna másokkal? A sikeres ember tud más sikereinek is örülni,nem a kompenzálós törpét fogja benned látni,hanem a kemény akaratú embert,aki a hátránya ellenére is igyekszik megvalósítani a céljait.Szóval ne arra az egy-egy negatív emberrel foglalkozz.

Szerény pedig ne legyél! A szerény embereket nem sokan tisztelik.

2018. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!