Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan nem robbansz fel az...

Hogyan nem robbansz fel az idegtől az ostoba embereken?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 16:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

úgy hogy átnézek rajtuk


(jó magas vagyok:)

2018. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Megtanultam hogy ne álljak le velük vitatkozni. Sötétek segíteni úgyse lehet rajtuk
2018. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 DI43L0 ***** válasza:

"Hogyan nem robbansz fel az idegtől az ostoba embereken?"

Elutasítom a létezésüket, mint például most.

2018. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Először nagyon dühít, de ha minden nap találkoznom kell vele, akkor megtanulok átnézni rajta, semmibe venni a hülyeségeit. Max. bólogatok nagyokat. Nem érdemes ilyenen felhúzni magad, nem ér az egész annyit. A saját nyugalmad fontosabb. Nem?
2018. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Mondjuk most eszembe jutott, hogy itt sikerült valakinek úgy kiakasztania a baromságaival, hogy képes voltam kimenni éjjel 12-kor rágyújtani a teraszra lenyugtatni magam. De az évek alatt ezt is meg lehet tanulni, már nem érdekel, lapozok egyet, oszt jónapot. Ma is van itt egy kérdés, amit valaki kiemelt (szőrös srácot szekálnak), tudom, hogy hasonló barom kérdést tett fel (ballagási szerenádkor mennyit isznak a sofőrök, előtte a szőrös gyerek nem ülhet a kocsijukba, mert hullajtja a szőrét), abszurd, pontosan elő lehetne keresni, hogy az összes kérdést egy és ugyanaz a retardált írja, de már nem idegesítem magam rajta, mert minek.

Szelektálj! Ennyi! :)

2018. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, amikor az állandó közeged áll ilyen emberekből...
2018. máj. 22. 17:59
 7/21 DI43L0 ***** válasza:
Először azt kéne definiálni, hogy kik azok az "ostoba emberek", akik látszólag kikészítenek?
2018. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6., kérdező, hát az már más tészta. Próbálj helyet változtatni, mindig utáltam, amikor itt azt tanácsolják, hogy költözz el, de ha tényleg ennyire nem bírod, akkor neked kell lépni valamit, mert előbb-utóbb kiidegelnek.
2018. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mit értesz "ostoba" alatt?
2018. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Eszembe jut, hogy mindenkinek van hibája, és hogy vajon engem ki hogyan visel el...
2018. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!