Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mennyire érzi sikeresnek...

Ki mennyire érzi sikeresnek magát itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl. mennyire tartjátok "sikeresnek" a kérdéseiteket, mennyire vagytok megelégedve a válaszok számával és minőségével? És a válaszaitok pontozásával?

2018. máj. 22. 18:03
 1/9 anonim válasza:
95%
most regisztráltam xd
2018. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DI43L0 ***** válasza:
100%
Én tegnap előtt regeltem és még kérdést sem tettem fel. Nem érzem magam sikeresnek, nem is érdekel.
2018. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
33%
Nem nagyon. Célom a 10% alatti arány, de az még messze van. Pls pontozzatok le! xd
2018. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

50-50 %. :)


Hol így, hol úgy. Ritkábban kérdezek, de akkor tényleg érdekel más véleménye, mindig értékelem, ha veszi a fáradságot, hogy válaszoljon.

Inkább véleményt írok, előfordul, hogy igazságtalannak tartom, ha a válaszom lepontozzák, mert szerintem az igenis úgy van (:D), az nem esik jól.

Olyan is van, hogy érkezik egy kérdésre mondjuk 20 válasz, abból pont az enyém van lenullázva, a többit nem is értékelik.

Szoktam úgy is pontozni, hogy hasznosnak tartok egy-egy választ, nyomok egy zöldet, viszont én nem írok az adott kérdéshez, mert helyettem már leírták ugyanazt.

Kb. ennyi. Ja, itt vagyok közel 10 éve ugyanazzal a regisztrációval.

2018. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kicsi OFF: 3-as, neked megy a zöld! :DDDD
2018. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is inkàbb a siker,mert azt nem itt akarom elèrni.

Leginkàbb az bosszant,hogy felettem normàlis kèrdèst vagy írtam vàlaszt ès trollnak neveztek.


Sok a kötekedő.

Pèldàul ha elírok egy betűt màris kapom a beszólàst,hogy tanuljak meg helyesen írni.

Kik jàrnak ide,nyelvtanàrok?


Sokan kènytelenek a kort is hazudni,mert nem írhatjàk le őszintèn,hogy 15 èves mert màrt kapja is a kötekedő,leszólogatós beszólàsokat.

Így marad a hazudozàs,ès idősebbnek írja le magàt.


Ahogy írtam ez a trollkodàsos gyerekes mutogatàs,gyanúsítgatàs bosszant ès a sok önjelölt nyelvtan tanàr.


A vàlaszok szàma nekem nem fontos.

Ha kapok egy jó vàlaszt a kèrdèsemre amivel esetleg tudott segíteni a vàlaszt adó azt pozitívan fogadom.


A pontozàst fölöslegesnek tartom.

Vèlemènyem szerint az csak arra jó,hogy dühöt keltsen a màsikban.


Szeretem a GYK-t,mert sok időt tudok itt eltölteni.

A sok idióta kötekedők ellenère sok èrtelmes,èrtèkes kèrdèst ès vàlaszt szoktam talàlni,de a köteketőket, okoskodókat nem szeretem.

2018. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég értelmetlen a kérdés.


Sosem azért teszek fel egy kérdést, hogy az "sikeres" legyen, hanem azért, mert szeretnék választ kapni valamire.


Az más dolog, hogy általában ha már oda jutok, hogy kérdezek, akkor valamilyen összetett, lélektani kérdésem akad, vagy olyan szakmai jellegű amire nem nagyon érkezik jól kifejtett, értékelhető válasz.


A válaszaim meg csak úgy írom, nem a mennyiségre megyek (mi ez, verseny?) a minőségével meg természetesen elégedett vagyok, de ezzel gondolom mindenki így van még akkor is ha baromságot ír.

2018. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Sosem azért teszek fel egy kérdést, hogy az "sikeres" legyen, hanem azért, mert szeretnék választ kapni valamire."


Valaki a sikerességért tesz.

2018. máj. 22. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
1, Közepesnek tartom magamat; 2, A kérdéseim rendszerint rosszak, a válaszok száma rendszerint kevesebb, mint a mások által feltett kkérdésekre való válaszok, a minősége a szokásos; 3, A válaszaim pontozása sok esetben kritikán aluli.
2018. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!