Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem furcsa az, amikor...

Csak nekem furcsa az, amikor valaki olyanokkal jön, hogy nem találkozott alap személyiség típusokkal?

Figyelt kérdés

Pl. “Hol lehet találkozni *rendes* lányokkal vagy fiúkkal”, vagy nem találkozott még csendes, visszafogott emberekkel, meg egyébb hasonló példák.

Ilyenkor néha az az érzésem, hogy az illetõ a 4 fal között csücsül a szobájában és nem lehet valami szociális élete.

Megértem, ha valaki azt mondja, hogy nem találkozott színesbõrū, vagy indián emberekkel, illetve autistákkal, vagy bármilyen különös mentális betegségekben élõkkel, vagy sztárokkal.

De nem tudom hova tenni, amikor alap személyiség típusokkal jön, ami a környezetemben bárhol elõfordul, akármerre járok.


2018. máj. 23. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az igazság szimplán annyi, hogy élőben nem mer odamenni az ilyen lányokhoz/fiúhoz az adott személy.

Mivel önbizalom hiányos, csúnya, stb.


Ezért inkább itt a neten sajnáltatja magát, hátha tud valakivel beszélgetni.. és ha sikerül valamilyen szintű érzelmi szálakat itt kialakítani, sokkal könyebb az élőben történő találkozás.

2018. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!