Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma voltam egy személyiség...

Ma voltam egy személyiség teszten, ha furcsa lesz az eredmény csinálhatnak velem olyan dolgot amit nem szeretnék?

Figyelt kérdés

Soha nem volt ilyen velem, de mostanában kicsit elszaladt velem a ló (vagyis inkább már 5 éve) drogoztam,piáltam,verekedtem,k**tam. Ezeknek a dolgoknak most jött meg az a bizonyos rossz mellékhatása itt halucináciokra,düh kitörésékre,depresszióra ilyesmikre gondolok, szóval eléggé durva lett már a helyzet.


Észre vettem én is, hogy valami nincs rendben velem, de anyám küldött el egy pszhilógushoz ahol 600 kérdésre kellett válaszolnom ilyen személyiség teszt szerűség, és nagyon durva kérdések is voltak benne.

pl.:

-hiszek e istenben

-voltak e már erős vallásos halucinációim

-milyen a szexuális életem (12 pontos kérdés)

-ellenségként tekintek az emberekre.


Szóval ilyen, és hasonló kérdések igazából az élettel kapcsolatban szerintem minden. Voltak olyan kérdések, ahol inkább nem is nagyon mertem válaszolni (itt az álmokról volt szó)...nem tudom úgy érzem ,hogy nagyon durván levágják az emberről egy ilyen teszt után hogy milyen ember, és ha mondjuk én szar vagyok akkor lezárhatnak valahova???


23f


2017. jan. 12. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akaratod ellenére nem zárhatnak pszichiátriai intézetbe, ne aggódj. Viszont ha hallucinációid, depressziód és dühkezelési problémáid vannak, akkor ideje neked is belátnod, hogy ez nem egészséges, önmagadra és másokra is veszélyes lehetsz. A pszichológus kezdetnek nagyon jó ötlet, hiszen ő "kisebb" hatáskörrel rendelkezik, mint a pszichiáter, így nem kell attól tartanod, hogy bezárat valahova, vagy gyógyszert ír fel, mert ezeket nem teheti. Viszont ha titkolózol előtte, visszatartasz bizonyos információkat, nem őszintén válaszolsz a tesztekre vagy kérdésekre, akkor csak az idődet és pénzedet pazarlod, semmiféle segítséget nem fog tudni adni neked.
2017. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Nem zárhatnak be. De lehet javaslatot tesznek valami Rivotril kúrára, vagy a fene tudja, szóval a legrosszabb esetben leszedálnak, ha hagyod. De lehet, hogy jobban is jársz, ha végigcsinálsz valami terápiát.
2017. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy személyiségteszt arról szól, hogy megismerjék a személyiséged. Nem igazán értem, hogy min lepődtél meg. Ha számodra a példában felhozott kérdések durvák, akkor valóban szükséged van pszichológusra.

Nem fognak bezárni. Kezelést fognak javasolni.

2017. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!