Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg igaz, hogy a pia...

Tényleg igaz, hogy a pia kihozza az emberből a valódi énjét? Ez alapján én lehet, hogy egy nagydumás zabagép vagyok?

Figyelt kérdés
Odáig vágom ,hogy a belül gonosz emberekből agressziót hoz ki, a belül jó emberek, meg mindenkit elkezdenek ölelgetni. Az én esetemben azonban egyik sem áll fent, pia hatására szimplán csak szófosóvá válok, valamint megéhezek és zabálni kezdek mérhetetlen mennyiségben. Pedig józanul nem vagyok egy ilyen nagyétkű, nem is birok sokat enni, mert a gyomrom elég vacak, szószátyárnak se mondanám magam, inkább keveset beszélek, de akkor megmondom a tutit, pia hatására viszont be nem áll a szám.
2018. máj. 23. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a személyiségre vonatkozik.


Az alkohol összezavarja a cukrodat, azért eszel.

2018. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Remelem,hogy nem!

Mert en is tobbszor be voltam csiccsentve es,olyan voltam,amilyen igazabol soha nem szeretnek lenni!

2018. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én olyankor kicsit belassulva beszélek, hirtelen mindenhez értek, és odamegyek az éppen rosszul levő cimborához megkérdezni hogy jól van e, mikor már én magam is alig állok a lábamon.

Szerintem teljesen véletlenszerű, hogy kinél milyen reakciót vált ki, az agresszió és a mindenki barátot kivéve.

2018. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szófosó leszek piától. :D
2018. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami biztos van benne, szerintem inkább ezeket az elfojtott dolgokat hozza felszínre. Én ölelgetni szoktam, mindenkire vigyorgok, néhány embernek bevallom, hogy imádom őket :D De volt olyan is, 1-2 pohárral többet ittam, mint kellett volna és bedepiztem. Alapban van bennem egy szeretetkimutatósdi, amit tényleg elfojtok, és hajlamos vagyok a befordulásra is (alkohol nélkül). Egyik ismerősömből viszont kihoz egyfajta agressziót, alkohol nélkül viszonylag nyugodt, de tudjuk, hogy utálja az embereket, mert sokat panaszkodik miattuk :D
2018. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már személyiség, ha valaki tisztában van az MBTI típusokkal, akkor én INFP vagyok és ha garatra öntök (nálam ez nagyon ritka), akkor gyakorlatilag ENFP-re iszom magamat baráti társaságban. 😂


Dől belőlem a hülyeség, iszonyat lelkes vagyok, ha lenne a közelben valami tüntetés, tuti már tervezném a transzparenst is hozzá, szétölelgetnék légyszívesebben mindenkit, persze ezerszer bocsánatot kérnék, szóval bedinkulnék. :D


Lehet igazából ilyen lennék, csak a bődületes szégyenlősség/gátlásosság/félénkség kombináció (self-esteem zero) visszafogja a valódi énemet? Hmm

2018. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!