Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők, akármennyi önbizalmuk...

A nők, akármennyi önbizalmuk van, irigyek, ha megjelenik a konkurencia?

Figyelt kérdés
Sok jó csaj van, de ha látnak mondjuk egy másik csajt, aki szintén jó csaj, aki kell a férfiaknak, rögtön rosszindulatúak lesznek, vágják a pofákat a csajra, vagy azt mondják magukra, hogy velük senki nem versenyezhet?
2018. máj. 23. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Na jólvan...


te ha mész egy a6-os Audival és meglátsz egy tiszta új rs6-ot nem átkozod el a tulaját? :D:D nem csak a nők versenyeznek.

2018. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért? Mi férfiak nem olyanok vagyunk?

Persze mindenki másképp reagálja le a helyzetet. Van aki hisztit csap, van aki alattomos módon próbálja eltenni az útból a másikat több-kevesebb sikerrel, van aki megijed, van aki motivációt kap, sokan sokféleképp reagálunk.

De míg a nők a női értékekben, addig a férfiak a férfi értékekben versengenek egymással. Ez egy teljesen egészséges és jó dolog szerintem. Ez visz előrébb minket. Természetesen addig amíg normális határok között képes maradni az ember. Amit te a leírásban leírsz szerintem már ezen a határon kívül esik, a pofavágás és a bunkóság.

2018. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy az első is jól leírta. A férfiak is versenyeznek. Fizetés, autó, státusz, izmok. Most csak ami eszembe jutott.

Én speciel azt az autót vezetem amit gyermekkorom óta szerettem volna. De akkor is ha egy új BMW, Audi elmegy mellettem akkor igenis beugrik hogy de jó lenne. Értelmét sokat nem látom, hiszen a régi is elvisz A-ból B-be, és az is szépen van tartva. De tudod az ember megcsodálja másét is.

2018. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem szereti a konkurenciát, bármiről is legyen szó. De azért nem öljük egymást, csak azért, mert hasonlítunk. Különben nem léteznének barátságok. Rendkívüli helyzetben van csak irigykedés, meg pofavágás. Egyébként nem jellemző. Intelligencia kérdése...
2018. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szeretem, amikor vesztek egy rossz emberi tulajdonságot, és kivetítitek csak a nőkre.

Minden.

Egyes.

Nap.


Imádom....

2018. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!