Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet megbírkózni vele,...

Hogy lehet megbírkózni vele, hogy nagyon csúnya az arcod?

Figyelt kérdés

Teljesen apám arcát örököltem, plusz még el is tört az arcom.Nem pattanásos, ápoltalan, semmi, a csontokon meg nem tudsz változtatni.

Gimnáyiumban gyakorlatilag kicsináltak, csúnyának hívtak, meg galacsinokkal szórtak órân. Most nekik csúnyább barátnőik vannak.

Sajnos az évek során egyre markánsabbak, férfiasak lettem a vonásaim. 20 éves vagyok és nem hiszem, hogy valaha változni. Gyerekként még szép arvom volt, majd 14-16 elfogadhatóbb. Viszont az utóbbi 1-2 évben rengeteget erősödtek a vonásaim. Ha mellé teszem a 16 éves képemet, ezerszer szebb vagyok.



Mit tegyek? Nekem nemhogy segített volna az idő hanem csak rosszabb lett. Nem vagyok ápolatlan, de a csontokat ne tudod megváltoztani és azok naggyon csúnyák. Még a törött orromat se tudom megcsináltatni.


2018. máj. 23. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nem írtad oda, de gondolom lány vagy. Ez a legrosszabb, amikor valakinek az arcával van gondja, mert tegyük fel kövér lenne szép arccal, azon bőven tud változtatni.

Nagyon sajnálom hogy neked ezt dobta a gép, sosem volt valami igazságos. Hogy érdemben is válaszoljak a kérdésedre segíthetsz rajta kontúrozással. Nagyon sokat lehet egy arcon dobni, persze ha az ember megtanulja rendesen használni ezt a technikát.

Én a helyedben edzeni is elkezdenék, ritka az izmos lány, aki nem csak csont és bőr. Biztos értékelné sok ember körülötted.

2018. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szép az alakom. Semmi baj nincs vele.


Egyedül az arcommal van gond és egyre rosszabb lett.


Még a szüleim is gúnyolnak miatta. Pedig anyám ment hozzá ahhoz az emberhez, akinek az arcát megörököltem teljesen. Az orromat pedig apám törte el.


Az annyi igazságtalansàg ami ért engem, teljesen igazságtalanul, még az arcom se legyen szép.

Mondom a csontokat nem tudod átremdezni a sminknisnvajnit segít, új arcot nem kapsz től e:(

2018. máj. 23. 22:31
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
mutasd azokat a képeket pls
2018. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok hülye
2018. máj. 24. 04:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Már raktál fel egy csomó kérdést ezzel, meg a törött orroddal kapcsolatban is. Uncsi vagy...

😏

2018. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy olyan lányt láttam aki egy szuper csillagharcos 3 arcvonásait viselte, és ha bár nem volt megszokott volt benne valami megragadó. Amúgy igazán mutathatnál képet, gondolom facen vagy valahol is vannak fent, meddig tartana ide is linkelni egy párat. Had lássuk miről is beszélsz pontosan.
2018. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, "felpakolom" ide a képeimet...
2018. máj. 24. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, "felpakolom" ide a képeimet...


Szóval vannak képeid, minő meglépő tényről hullott le az az átlátszó lepel. Az meg hogy így vélekedsz az oldalról, elárulom semmivel se másabb mintha facere vagy instára pakolnád fel a képed, sőt annyival még jobb is hogy anonym a neved nem derül ki se semmi más. Nem úgy mint a többi a másik oldalakon xDDD. De mindegy is már nem érdekel, jó gyötrődést az életben.

2018. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Te vagy gyökér, nyilván mem pakolom kie gy ilyen lérdéshez, amitt az ismerőseim is olvasnak.
2018. máj. 24. 23:23
 10/11 anonim ***** válasza:
És nem csak kívülről vagy ronda, hanem belülről is. Ez olyan szomorú...
2018. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!