Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek magammal? Ennek...

Mit kezdjek magammal? Ennek nagyon csúnya vége lesz, de a véget már akarom, mert ez így nem élet.

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyzetem előzménye, hogy próbáltam dolgozni és 2,5 évet őrlődtem, volt ebben sok munkanélküliség, de dolgoztam is, és kicsi félretett pénzem lett is (pár százezer), de az semmi, semmire se elég. Az egésznek a háttere az volt. hogy "majd dolgozom, szerzek pénz pesti albérletre". Aztán gyakorlatilag sodort az ár.


Most ott tartok, hogy megint munkanélküli vagyok. Volt 1 hónapja munkahelyem. Kitettek, mert "nem kellett ember", pedig már műszerésznek tanultam be, tudtam csinálni, szerettem, utca. Azért is tett nagyon padlóra, mert januárban is volt munkahelyem, ott is kb emiatt dobtak ki pár hét után... Most itthon ülök 0-24-ben, sehova se tudok itt menni, de tényleg sehova. Egy kicsi faluban vagyok. Pánikbeteg lettem, teljesen céltalan, és már testi tüneteim is vannak(remeg a kezem, meg pszichózisom is van sokszor), no meg állandó halálfélelmem. Próbálom tartani magam, néha ha van valami a ház körül azt megcsinálom, de mindennap egy szenvedés... külön hab a tortán, hogy altatóval alszom, mert keményen alvászavaros vagyok. Az külön kinyír. Meg már párszor összetörtem magam a lakásban bealtatózva.


Szóval itthon ülök pénz nélkül, cél nélkül, és még lefoglalni se tudom magam. Tuti megkapom itt is, hogy "keress munkát". Ja kerestem én, de tényleg semmi, most már tényleg semmi. Persze elmehetnék az ország másik felére, gondolkozom ezen, de az egész telem azzal telt, hogy erőszakosan, minden percem munkakereséssel telt, és a fentebb írt dolog lett az eredménye. Teljesen reménytelenségben vagyok. :(


Legjobban az bánt hogy a nagy álmom az egyetem, ami csak albérlettel oldható meg számomra azt is jobb ha feladom, mert ugye nincs anyagi fedezetem. :( Meg olyan állapotban vagyok, hogy sokszor tényleg odébb menni se tudok.


Felhívtam az orvost, mert hasonló lelki összeomlás miatt bekerültem a pszichiátriára télen. Mondta hogy feküdjek be. De mi a fsz értelme? A hely egy borzalom, meg nem mentális bajom van, hanem szociális.


Valószínű elmegyek valahogy a pályaalkalmasságira, de nem iratkozom be. Tönkrementem.... és elkésettnek érzem magam, nagyon bánom, hogy nem mentem érettségi után egyetemre, de nem tudtam, hogy ebből ilyen tortúra lesz.


A pszichológusom szerint közel vagyok az öngyilkossághoz, amit akar a franc de ez így 22 évesen nem élet, nem is élhetek így. Szóval ha lesz egy pont én nem csúszok tovább hanem kinyírom maga. Nem bírom ki itthon.


Mit csináljak szerintetek, is lenne a megoldás?

Pár emberrel már beszélgettem, meg itt gyakorin is, és igazuk van, hogy ilyen állapotban az első félévben kihullnék.


2018. máj. 13. 17:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Már gondoltam rá, hogy nekiállok nyelvet tanulni, de az megint csak 4 fal lenne, én meg nem bírom már ki. Börtönben érzem magam.
2018. máj. 13. 17:50
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Menjék el szerződéses katonának, csak hallgasd el a kórtörténeted.
2018. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

21 vagyok , mondhatni én is hasonló képpen vagyok , mint te . Nálam is kialakult szociális problémák és stresszelek a munka miatt , de rá vettem magam hogy képes legyek elutazni bármelyik nagyvárosba dolgozni , ahol adnak szállást . Már az se zavarna ha valakivel kéne megosztani egy szobát . Aztán utána gyűlne a pénz és jönnének a lehetőségek utána .

Itt az a kérdés hogy te is bevállalnád ezt ? Nagy lépés lenne , de kiszakadnál a " börtönből "

Hajrá , kitartást ! :D

2018. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

22 évesen bszki így élni..... nem tudok dolgozni..nem tudok aludni...nem tudok odébb menni.....

Hát ez a szánalom netovábbja. És ezeket a kérdéseket nem egy 50 éves ember írja ki, akivel valóban történtek már rossz dolgok az életben mert élt is, hanem ilyen 20 éves nyikhajok akiknek csak fel kéne emelni a seggét önsajnálat helyett.

37N

2018. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4. Válaszoló , segítséget kért a kérdező és nem baszogatást , hiába vagy 37 , szellemileg 10 se vagy :) Miért ne lehetne egy 20-22 évesnek komoly gondjai ? Ezek a szociális problémák nem 50 évesen jönnek elő , hanem fiatalon . Ha nem tudsz valamit akkor ne okoskodj róla . Örvendtem a szerencsének :D
2018. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Vannak fent hírdetések, pl esztergom szuzuki, győri munkák, ezeket azért emelem ki, mert szállást biztosítanak! Vagy próbáld meg valamelyik bp is bv t, itt tudnál kb 130 at keresni sima felügyelőként, ezt csinálom, és van szálló, kb 14 nm egyedül vagyok, 1 kis szoba, közös wc tus, 9 ezer ft havonta, én nagyon jól érzem itt magam, és ha szeretnél diplomát, abban is támogatnak!
2018. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!