Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is ennyire kényes az...

Más is ennyire kényes az autójára?

Figyelt kérdés

Nem a legfrissebb vétel az autóm (másfél hónapja van nálam), de két naponta képes vagyok a műszerfalat letörölgetni ápoló kendővel, ha poros valami benne arra allergiás vagyok, törlés azonnal. Minden megtett km-t feljegyzek útvonallal, időponttal. Két három hetente hétvégén teljesen kitakarítom, kiporszívózom. Ha a gumi szőnyegre netán földgöröngy kerül akkor amint tudom azt kirázom, kínos rendet tartok mindenhol, felesleges dolog azonnal kuka (ki ürült flakon,vagy ilyen).

Szóval már már kínosan ügyeltek rá, de kívül is sokkot tudok kapni, ha egy madár "megtiszteli". De ugyanígy a legkisebb hangváltozás, koppanás (kavics felvetődik véletlen vagy bármi) azonnal feltűnik, kérdezem apámat, hogy nincs e baja, ez vagy az nem e rossz neki.

Pedig nem is egy flancos menő autóról van szó, hanem egy 15 éves Fabiaról, mégis hímestojásként bánok vele ( persze használom, azért vettem, nem nézegetni).

Ja és mielőtt autóbolond fiatal srácnak hinnétek, 20 éves lány vagyok.


2018. máj. 24. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Tavasszal lemosom, 5 evente kiporszivozom. Komplett mcdonald menuk vannak a hatso ulesen.
2018. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

szerintem nincs ezzel baj. inkább törődj vele többet, mint hanyagold el.


én azért ennyire nem, de én is általában 2-3 hetente takarítom, mert sajnos előttünk van egy platánfa, és kb 1-2 nap után tiszta gané a szőnyeg a termésétől, amit behordok. műszerfalat is akkor letörölgetem, csomagtartót úgyszintén a fa miatt...felnyitom, behullik állandóan.


első autóm, olyan, amilyet szerettem volna, én ezért szeretem ennyire.

2018. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sanyinak ***** válasza:
38%
Nincs más dolog, amivel foglalkozhatnál?
2018. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire azért nem, de minden héten lemosom, kiporszívózom, áttörölgetem.

Engem az irritál a legjobban, amikor mások nem törődnek vele, jellemzően olyanok, akiknek nincs autójuk. Beszállnak retkes cipővel és összerugdosnak mindent. Nem baj, többet nem ülnek bele. :D Pedig veled egy idős autóról van szó, de próbálok rá minél jobban vigyázni. Meg egyébként is jobb érzés beülni egy tiszta autóba.

24f

2018. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hihi, nagyon aranyos. :)

Nekem a belső tere tiszta retek az autónak, kb sosem porszívózom, de benne eszem, stb.

Én másképp vigyázok rá.

Nagyon kíméletesen vezetem, és minden futómű/fék/motor/váltó problémát próbálok időben megelőzni.

2018. máj. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!