Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem gondoljátok, hogy ez...

Nem gondoljátok, hogy ez bunkóság? (kényes téma: molettség, túlsúly megemlitése társaságban)

Figyelt kérdés

Nem egyszer voltam olyan társaságban ahol (szerintem legalábbis) mindig beszól egy bunkó a csajnak hogy milyen nagy darab lett (volt hogy egy enyhe felesleg volt csak a csajon, volt mikor jócskán volt rajta, tény), és ezek után irtó kinos csend lett, a csaj teljesen elvörösödött és elszégyellte magát. Oké hogy ami tény az tény, de miért nem lehet kicsit tapintattal lenni az ilyesmire? Egy ilyen mondat vagy beszólás olyan nyomott, ciki légkört teremt.

Nekem is mondták már, épp azért is mondom, holott én akkoriban kőkeményen diétáztam (és elég rosszul esett hogy abban az időszakban még ezzel is bántva voltam, holott küzdöttem azért hogy ne legyek elhizott).



2016. máj. 28. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
De bunkóság.Tudod miért?Mert rohadtul semmi köze senkinek hozzá,hogy ki hogyan és miért kövér.
2016. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MZ.per.X ***** válasza:
14%
Ilyen az élet, nem lehet mindig finomkodni.
2016. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez mind nagyon szép, de ezt annak a bunkónak kellett volna elmondanod nem itt GYK -n nekünk, mert bunkók vannak, voltak és lesznek is + mi itt ezzel a világon nem tudunk mit kezdeni :D


egyébként ha jobban el akarsz merülni ebben akkor csak annyit hogy igen szerintem egy teljesen igaz dolog az hogy (pláne társaságban) nem illik a másikat minősíteni illetve emlegetni a hibáit, de szerintem van egy olyan nézet is, hogyha esetleg ez az eset most meghatotta akkor majd megváltoztatja az életét, mert pl.: lefogy


Magamról: én máig várom hogy valaki mondja meg nekem a tutit, nem izgat hogy mennyire lesz sértő vagy mennyire bánt meg :D csak mondja meg rendesen és NEM elfinomkodva, úgy ahogy van (a téma itt most lényegtelen)

F/17

2016. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha a lány feltette a kérdést, hogy "mit szóltok a testemhez?", akkor nem bunkóság. Minden egyéb esetben igen.


És ez független attól, hogy mekkora súlyfelesleg van valakin, az sem kisebb bűn, ha valaki tényleg kövér, és megmondom neki. Ő is tudja, hogy kövér, aki ránéz, az is, megemlíteni ezért csak az az indok lehet, hogy szégyenbe hozza, és jobban érezze ettől saját magát.

2016. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyik esetben sem volt semmilyen kérdés feltéve.
2016. máj. 29. 08:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Te meg gondolom röhögtél rajta. Ahelyett hogy kiálltál volna mellette/a saját véleményed mellett. És akkor nem a csajnak lett volna ciki, hanem annak aki beszólt...
2016. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem rohogtem ki, hanem finoman odaszoltam, sracnak hogy ezt nem illi. Utana meg en voltam kioktatva, amibol kisebb vita lett a vege...

Amiert nem irom le szorol-szora a tortenteket, az nem azt jelenti hogy en jot rohogtem...

2016. máj. 30. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, "ex-kövérként" van tapasztalatom, ilyenkor a legjobb, ha hagyod, hogy kiröhögjék magukat, csak te jössz ki rosszul belőle. Olyankor csak azt kívánod, ejtsék a témát, nem húznád még te is.
2016. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!