Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ennyire bezárkózo...

Miért vannak ennyire bezárkózott emberek?

Figyelt kérdés
Könyörgöm magyarázzátok el miért jó az vkinek ha soha nem mozdul ki. (Kivéve bevásárlás, munka) ne gyertek azzal hogy alacsony a fizu és nem lehetséges. Lehet sétálni nagyokat, fagyizni menni, leülni egy parkba, ingyenes programra elmenni. Komolyan nem értem hogy bírnak emberek úgy élni hogy ki se mozdulnak a házból.
2018. máj. 25. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
A külsőm végett csúfolnak az emberek. Beszólnak, ezért szorongok közöttük. Ennélfogva kerülöm őket. A másik közrejátszó ok, hogy nincsenek barátaim, párom se, a családdal sem tudok kimozdulni. Egyedül pedig megalázó számomra.
2018. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Én kimegyek a nagy világba is akár, csak egyedül már kicsit unalmas.
2018. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
jó itthon is filmezni olvasni, játszani stb van akinek ez elég.
2018. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenkinek akkora nagy öröm kimozdulni, meg sétálgatni, rendezvényekre járni... Van aki bőven megelégszik azokkal az örömökkel is, amik csak otthon érhetik őt. Ezt is meg lehet érteni szerintem, nem vagyunk egyformák.
2018. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon megnőtt a konfliktusok száma, a legkisebb dologért is képesek egymásnak menni emberek. Aki a nyugalmat szereti, kevesebbet jár el. Én inkább elhagytam a fővárost, nem bántam meg.
2018. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

Az internet az oka.

Amíg nem volt pc, okostelefon, internet, addig mindenki kint volt, összejártak az emberek, vagy elfoglalták magukat valamivel. Fociztak, motoroztak, kártyáztak, bográcsoztak, horgásztak, kertészkedtek. Ma már a játékok és a közösségi oldalak rabjai. Nem is kíváncsiak élőben senkire, jól elvannak a szobáikban, csak fészbuk legyen. Már családban sem szokás együtt tölteni az időt.

2018. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
régebben is voltak pl könyvmolyaok nem kell ez utolsó..
2018. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

De kell, mert igaza van. Az okostelefon teljesen meghülyíti az embereket. Én is virtuálisban éltem eddig főként, nem volt lehetőségem még "kitörni". És nem csak rajtam múlik, a velem egykorúakon is.

Kivel lehetne még így jót beszélgetni? Némelyik már a zebrán is úgy megy át, hogy a telefont bámulja, szét se néz. Aki vezet, lámpánál, de még vezetés közben is azt nyomkodja!!! Komolyan, annyira feldühít, hogy ennyire el lehet hülyíteni embereket. Annyira függők, hogy nem bírnak és akarnak egy dologra koncentrálni.

Ki élvezi még rajtam kívül a tájat vonatozás közben, ahelyett, hogy chatelnék? Szerintem 100-ból 2-en, és az idősek, akik már a kijelzőt nem látnák. Szánalmas és szomorú egyben.

2018. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanaz van, mint az 1. válaszolóval..Mondjuk szerintem ha szép lennék, akkor se lenne sokkal másképp, nem szeretek eljárni itthonról, főleg ilyen melegben nem. Én pont ezt nem értem, mások 40°-ban ahelyett, hogy bemennének a hűvösebb házba, miért izzadnak kint az utcán meg a parkokban? :D Plusz amiket szeretek csinálni (olvasás, filmezés, játék, sütés,stb.), azt mind megtehetem itthon is, kényelmesen, minek menjek akkor el? 20l
2018. máj. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

Komolyan magyarazd mar el hogy lehet igy elni hogy masok szarnak hitt eleten agonizalunk.

Magyarazd mar el tenyleg! :D

Ha meg picsog az illeto akkor nincs annyi ember ismereted hogy levezesd miert csinalja?



Akkor meg TANULJ, figyeld az embert. Vagy egyszerubb: “ismerd meg onmagad es altala masokat is megismersz.”

2018. máj. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!