Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ennyire bezárkózo...

Miért vannak ennyire bezárkózott emberek?

Figyelt kérdés
Könyörgöm magyarázzátok el miért jó az vkinek ha soha nem mozdul ki. (Kivéve bevásárlás, munka) ne gyertek azzal hogy alacsony a fizu és nem lehetséges. Lehet sétálni nagyokat, fagyizni menni, leülni egy parkba, ingyenes programra elmenni. Komolyan nem értem hogy bírnak emberek úgy élni hogy ki se mozdulnak a házból.
2018. máj. 25. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Én pl azért nem megyek ilyen helyekre, mert rohadtul nem érdekelnek más emberek. Már azon is felba..szom magam hogy vonattal kell hazamennem és hallgatnom a sok ostoba ember beszélgetését, gyerekek vinnyogását, dagadékok fánkzabálását. Ki nem állhatom az embereket. Én inkább a természetbe megyek, ahol senki nincs vagy csak a barátaim és én. Vagy pedig otthon vagyok. És nem érdekel mit gondoltok erről... Nem fogok písziskedni, utálom az embereket és vállalom is. lehet utálni! :D
2018. máj. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Szeretnék én kimozdulni, de mindenhol ott vannak. Az emberek. Rohadtul idegesítenek, főleg tömegben. Kimennék én a parkba, de vagy egy visítozó hülyegyerek rollerozik át a lábamon, vagy játékdrónokkal berregnek a fejem fölött. Ingyenes programot meg hagyjuk, annyi prolit már nem viselnék el egy tömegben.
2018. máj. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mert taszít a tömeg, lökdösődés, harsánykodás - az ordító gyerekekről ne is beszéljünk.


Sokkal jobban szeretek meló után kiülni pl. a teraszra egy könyvvel, vagy bemenni a konyhába és sütni valamit.

Írni pár fejezetet az útikönyvhöz, esetleg csak filmnézés közben sörözgetni.


Nem szeretem az embereket, nem érdekelnek a nyűgjeik - mert sokan imádnak a semmiről is órákat panaszkodni -, gyűlölök koncertre járni, meg ingyenes programra, ahol kismillióan vannak, és pontosan nulla értelmes dolog történik közben.

2018. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

6-8-as, ez hülyeség... akinek vAN igénye, az elmegy társasággal és nem a net előtt döglik.


Akinek meg nincs, annak akkor sem lenne, ha beszüntetnék a fészt meg gyk-t, internetet az egész világon.


Maximum könyveket olvasna, írna, rádiót hallgatna, stb.


ÉS egyébként is, teljesen más ISMERŐSÖKKEL 5-6-an bográcsozni, meg kimenni egy parkba, ahol száz vadidegen idióta lófrál körülötted.

2018. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14%

Ja, persze... ha beszüntetnék a netet, a fiatalabb generáció fele öngyilkos is lenne rögtön, mert nem tud helyette akternatívát.

Igen, régen is voltak visszahúzódóbb emberek, de nem ilyen mértékben. Nagyjából fordított volt az arány.

Én 1970-ben születtem, 12 éves koromig városban éltem, utána falun, és nagyon jól emlékszem, hogy milyen élet volt kb. 2000-ig. Én kulcsos gyerek voltam, és tele volt minden gyerekekkel, fiatalokkal, felnőttekkel, és sötétben kellett bekönyörögni minden nap. Bicikliztünk, ficiztunk, vagy épp a tóparton békákat fogtunk, vagy volt egy fickó, aki rendszeresen lejárt gitározni, énekelni, és vele töltöttük az időt. A ház előtti padokon mindig ültek emberek, és ment a szomszédolás, jókat beszélgettek, a hosszú téli estéken kártyáztak. Szinte nem volt olyan nap, hogy ne jött volna valaki, vagy mi nem mentünk volna valahohva. Fiatalon is mindig bandáztunk. Motoroztunk a környékbeli erdőkben, lejártunk egy kis csatornához fürdőzni, horgászni, téli estéken fácánoztunk, 1 percet nem unatkoztunk. Ma már senki nem akar hosszabb időt tölteni másokkal, csak siet A-ból B-be, aztán majd fészen írnak egymásnak. Ez az élet. Már a nyaralás se élmény, csak az, ha megoszthatja a nyaraláson készült képeket, és kap 150 lájkot.

Ma meg bámulják a telefont, mint a sült hal, már halálra unja magát, mert 2 perce nem írt neki senki, de eszébe nem jutna, hogy létezik azonkívül más lehetőség is.

2018. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én ugyan szeretem az embereket és van néhány barátom, mégsem szeretek nagyon kimozdulni. Itthon kimondottan szeretek eljárni sétálni, futni a szabadba, mert ismerem azokat a helyeket, amerre ritkán járnak mások, ahol tényleg egyedül lehetek, gondolkodhatok, nézelődhetek. De mivel egyetemistaként ritkán vagyok itthon, ezért az egyetemi városomban legfeljebb valami parkba vagy kiépített sétálóutcába mehetek sétálni, ami egyedül inkább kínos és nyomasztó. Azért, mert az ilyen helyeken mindenki kinn ül a padon a barátaival, sétál a gyerekeivel vagy a szerelmével vagy a fűben fekve csókolóznak és az a programjuk, hogy engem bámulnak, ahogy elhaladok előttük. Egyrészt kínos, hogy én (és a többi járókelő) vagyunk a fő látványosság, másrészt nekem nem szórakozás, ha idegenek boldog családi életét vagy párkapcsolatát nézhetem.
2018. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mert ilyen a természetem, csak nagyon ritkán mozdulok ki szórakozás miatt. Nekem az a kellemes, ha olvasgatok itthon, kiülök a teraszra és csendben elmélkedek. A sok hülye ember csak felhúzza az agyam az utcán, tisztelet a kivételnek.


N/20

2018. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jut barát, párkapcsolat, én is kimozdulnék de hát nincs kivel.
2018. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!