Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem furcsa, amikor...

Csak szerintem furcsa, amikor azért oltogatnak egy embert, mert magányos?

Figyelt kérdés

Pl. Valakinek sorolják a negatív tulajdonságait, pl. rendetlen, bunkó, érzéketlen, stb. majd rendszerint azzal a konklúzióval jönnek, hogy “emiatt magányos”. Mintha nem is a negatív tulajdonságain lenne a lényeg, vagy mintha az egyedüllét nem lenne egy választható életmód is akár.

Abból indulok ki, hogy sokan teljesen pozitív jellemmel is magányosak.

Te is tapasztaltál ilyent, hogy valaki összemossa a magány fogalmát mindenféle negatív tulajdonsággal?


2018. máj. 26. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltam, de azt is mondanám, hogy elég szoros összefüggés van a magány és a negatív tulajdonságok között. Persze vannak kivételek.
2018. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Miért furcsa ez, a különböző sulikban is az ilyenekre szállnak rá a többiek.


Ez van sajna.


Menni kell fitness terembe azt aki hülye lecsapni.

2018. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A magány legtöbbször nem választott, hanem a negatív tulajdonságok következménye.
2018. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz pontosan a magányosság alatt?

Mert nem mindegy,hogy valaki ténylegesen magányos,vagy éppen csak otthon egyedül él.

2018. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Kevés barátja van, arra a kevésre is nem mindig fordít idõt, jól elvan magában, szeret egyedül lenni, erre gondoltam.
2018. máj. 26. 19:06
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 Konkrétan milyen negatív tulajdonságra gondolsz? Szerintem sok társasági embernek is vannak negatív tulajdonságai.
2018. máj. 26. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi baj,ha valaki szeret egyedül lenni.

De az hogy valami egyedül van az nincs a negatív tulajdonsàgokkal összefüggésben.



Sokak pont azért vannak egymaguk mert van hogy pl iskolàban,munkahelyen kiközösítették mert eltér a külseje az átlagtól vagy szegényebb,vagy más érdeklődési körük,nézeteik vannak.


Ha duci vagy,rossz a testtartàskd,elálló a füled,hosszabb az orrod,rendezetlen a fogsorod,túl magas vagy alacsony vagy,vagy csak szemüveges iskolában mar kèpesek beléd kötni.Ha viszont mindig szavakkal bántanak és azt éreztetik kevesebb vagy,csúnya vagy stb akkor be fogsz zàrkózni a 4 fal közé,mert ott nem bánthatnak,kerülöd az embereket,csak akkor mész ha muszàly és se iskola,se munka után nem mész sehova.Az évek meg csak múlnak és nehezebb lesz tàrsat is találni,lehet nem is mer majd ismerkedni mert mindig is lenèztèk,bàntották màsok

2018. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akik a piszkálódások miatt váltak magányossá azoknak nehèz is lesz baràtkozni,mert ha foltyon csak negatív beszólások érnek a személyiséged is picit torzulni fog,nehéz lesz hosszabb besgélgetéseket folytatni.Mások meg is érzik ha màsabb vagy,keresik is a lehetőséget,hogy mondj valamit amit kiforgathatnak,bohocót csinálgatnak belőled.


Meg lehet azt fogja tapasztalni de jó egy emberrel tök jól elbeszélgettem de másnap véletlenúl meghallja az az illető kibeszélte a háta mögött.


Tehat van amit belekényszerítettek a magànyba.


De olyan is van aki csak szeret egyedül lenni

2018. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Olyan is van, hogy valaki igyekszik alkalmazkodni a társasághoz, nincs baj a szociális érzékeivel, nem olyan, aki hülyét csinál magából, de egyszerūen fárassza az alkalmazkodás, valahogy mélyen belül másnak érzi magát és leenergizálja a másokkal való együttmūködés.
2018. máj. 26. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,ha más típus,màs dolgok érdeklik stb mint az adott társasàgot akkor az hogy másnak adja ki magàt vagy számàra érdektelen dolgokkal foglslkozzon,beszéljen csak leszívja energiailag.És ideig-óráig megjátszhatja hogy oda tartozik,de ugyis inkabb ki fogja vonni magàt az adott csoportból vagy a csoport fogja fokozatosan kizàrni
2018. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!