Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék újra azonosulni...

Hogy tudnék újra azonosulni saját magammal?

Figyelt kérdés
Évek óta megnyomorít teljesen lelkileg hogy úgy érzem ez az élet amit élek, és ahogy élek, egyszerűen nem én vagyok. Évek óta meditálgatok ezen, amibe már teljesen megnyomorítottam magam lelkileg, de nem tudok rajta túllépni. Annak ellenére hogy nem tudok az lenni aki szeretnék. Egyszerűen nincs meg rá a lehetőség. Teljesen magam alatt vagyok. hogyan tudnám újra azonosulni azzal az emberrel aki vagyok?
2018. máj. 27. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen szeretnél lenni? Mi akadályoz meg a célod elérésében?
2018. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi a jelentősége a kérdés szempontjából?
2018. máj. 27. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Van jelentősége a kérdés szempontjából. Felvázolom, hogy mi.Ha azt érzed, hogy az az élet, amit élsz, az nem a te elképzeléseidet tükrözi, akkor nyilván szeretnél változtatni ezen. Ezért merült fel bennem a kérdés, hogy milyen szeretnél lenni? Mik a gátak, amiket le kellene bontanod, hogy elérd a céljaidat? Azonosulni úgy tudsz, ha elfogadod, hogy minden tőled függ.
2018. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy felelõsségtudat, el lehet sajátítani, bele lehet tanulni. Akárhol is vagy, bármilyen helyzetbe, nem a körülményt kell okolni, hanem elsõ sorban magadat. Te vezetted magad oda, ahol jelenleg vagy.


Arra kéne ráèbresztened magad, hogy nem az vagy, akinek képzeled magad, én akirõl álmodozgatsz, hanem az, akivé teszed magad. Nem jó légbõlkapott álomképekkel azonosulgatni.


Akármilyen szörnyūséges, sz*r helyzetben vagyok, tisztában vagyok azzal, hogy miattam van, ezért egyedül én vagyok köteles arra, hogy kimásszak belõle. Ez ösztönöz a változásra, mert nem csak ülök tétlenül, arra várva, hogy mások húzzanak ki ebbõl.

2018. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Mik a gátak, amiket le kellene bontanod, hogy elérd a céljaidat? Azonosulni úgy tudsz, ha elfogadod, hogy minden tőled függ."


Pont ez a gőgős baromság, ami megfertőzte az életemet, hogy voltam olyan nagyképű és hittem benne hogy bárki lehetek és csak rajtam múlik. Egy nagy frászt. Ezzela dumával max a szélhámos egótrénerek húzzák ki a pénzt a balekok zsebéből. De az élet ennél jóval bonyolultabb.

2018. máj. 27. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem válaszoltál a kérdéseimre.
2018. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!