Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen emberek...

Mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

A molett/kövér/túlsúlyos lányokról/nőkről ha miniszoknyát, rövidnadrágot viselnek és kibuggyan a narancsbőr, háj belőle. Ma buszon volt egy ilyen csaj, pitsa gatyában. Láttam már akinek a fenekét se takarta a szoknya. Nem azokra értem a kérdést akik alul vékony lábúak és fent van háj csak hanem a fordítottjára. Mennyire ítélik el az emberek és nevetik ki őket mit gondolnak róluk.



Nem provokáció a célom.



2018. máj. 28. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Neki is melege van, joga van hozzá. Ha nem tetszik, nem nézem. Ennyi
2018. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Izlestelen a kilogo segg barmilyen lanytol, de ez a suly novekedesevel egyre rosszabb lesz.
2018. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Én maximálisan elítélem és kinevetem az ilyet és azt gondolom hogy vak vagy ki bas zott igénytelen az aki ilyen adottságokkal úgy öltözik fel mint írtad. Én is túlsúlyos vagyok narancsbőrrel meg hájjal a lábamon de könyörgöm feltudok öltözni esztétikusan.
2018. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Én irígylem az önbizalmukat.

Egyébként gusztustalannak tartom. Még egy vékony lányon is.

És az, hogy meleg van nem jelenti azt, hogy ízléstelenül kell felöltözni.


Általánosságban véve is a magyar nőknek nincs ízlése öltözködés terén. És ez nem anyagiak kérdése.

Ami divat azt felrángatják magukra függetlenül attól, hogy a testalkathoz, alkalomhoz illik e az a ruhadarab.

A p.csa nadrágon kívül a másik "kedvencem" a leggings, mint nadrág egy rövid pólóval. És csak hab a tortán az alatta hullámzó balaton, vagy az andok szurdokait meghazudtoló bevágások a bugyi, derék vonalon.

2018. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Én megshunáznék egy ilyen csajt :) Van az igényes megjelenés, meg a "szexi igénytelen". Ha egy molett csaj kicsit ribisen öltözik, vagy kilóg a tejcsárda, az nem mindekinek ízléses, de én kifejezetten a nagyobb nőket kedvelem, így nekem nincs vele gondom :D. Max nem mutogatnám körbe.

26/F

2018. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Úgy látom sokan magukra ismertek a válaszomban. :)


4#

2018. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem az, hogy a segge kilóg az túzás, legyen bárki is az.

Nekem nincs bajom azzal, hogy haspólóban, vagy szoknyában van, hagy legyen, neki is melege van.

De az sem tetszik ha ők valaki 3 számmal kisebb gatyát vesz fel, legyen az bárki is.

De beszólni nem fogok senkinek sem ez miatt, nem magamat ègetem ezzel.

2018. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!