Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

X/Y -ról kiderült,hogy a háta mögött kibeszélte az egyik barátját,elhordta mindennek,de a szemében mind addig jó pofizott amíg a barát nem szembesítette azzal,hogy miért beszéli ki? Ezek után még X/Y-nak ált feljebb...

Az ilyen emberekről mit gondoltok? Mivel leckéztetnétek meg?



2018. máj. 16. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem leckéztetném meg. Azzal még nem érezném magam jobban, sőt. Pár hónapja ilyen emberrel szakítottam meg teljesen a kapcsolatot.
2018. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez országos betegség, nagyon kevés ember egyenes. Nem kell semmivel sem megleckéztetni, mert a bumeráng effektus létezik:).
2018. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kibeszélés de elmondtam X-nek hogy a srác akivel a fél osztály "shippelt" elhívott pizzázni és megkértem hogy ne mondja el a többieknek mert csak baráti meghívás és nem akarom hogy többet higgyenek. Kemény 2 napra rá Y teljesen ártatlanul megkérdezte mi volta sráccal, én meg csak pislogtam, X persze letagadta szóval megkérdeztem "akkor miért mondta Y hogy ezt tőled hallotta" és banyek még neki állt feljebb hogy hát joga volt tudni, ha azt mondja bocsi, annyira izgatott voltam el akartam mondani valakinek, nem kellett volna, azt mondom oké, legalább beismerte de így...
2018. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!