Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki/ szánalmas az...

Mennyire ciki/ szánalmas az esetem?

Figyelt kérdés

Szóval most 23 leszek ősszel, most megyek egyetemre, és 2,5 évet hagytam ki. Ebben volt munkanélküliség jócskán meg kipróbáltam levelezőn egy szakot (szociológia) ami nem tetszik. A történtekben meg kb tönkrementem, és pszichés tüneteim vannak a munkanélküliség miatt. Most jelenleg itthon ülök, és semmi esélyem munkára, mert egyszerűen nincs.


Hátrányom lesz az egyetemen? Már ha egyáltalán el tudom kezdeni ilyen állapotban. - Tanári.



2018. máj. 28. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Áruld már el miben mentél tönkre??? De hát nem is csináltál eddig a világon semmit!
2018. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez rohadtul nem igaz!

A munkanélküliségben, mert sima érettségivel nem nagyon kellettem sehova itt.

2018. máj. 28. 20:54
 3/8 Todboy ***** válasza:
95%

Dehogy lesz hátrányod, sokkal idősebben is kezdenek egyetemet. A korod ne hátráltasson a tanulásban.

Sok sikert és kitartást kívánok!

2018. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem elég gyakori az eseted. Előbb gyógyulj meg pszichésen és csak aztán menj egyetemre, mert különben nem fogod bírni.
2018. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy rájöttél, mit szeretnél csinálni. Ha igazán elhivatott vagy, akkor tök mindegy, hány évesen mész egyetemre, egyáltalán nem lesz hátrányod.
2018. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egyetemi közösség nagyon motiváló szerintem, mert a tanuláson kívül rengetegféle fakultatív tennivaló van, ha ápolod a csoporttársaiddal a kapcsolatot egymásnak tudtok segíteni stb. Ha találsz magadnak valami érdekes elfoglaltságot a tanulás mellett, akkor le leszel kötve és nem fogsz annyit bánkódni, meg hát ott a sok diákmunka ugye... Hajrá, jó lesz az egyetem. :)
2018. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha életképtelen vagy, az a te bajod, én biztosan nem támogatnálak, hogy még 4 évig vakargasd.


23 vagy, egy szakmádnak illene lennie már.

2018. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, és az hogy nem kellettél sehova fa szság, itthon már nagyon durván munkaerőhiány van, rajtad múlik megakarod megtudod csinálni.
2018. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!