Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindebkit.

Nagy dilemmába vagyok már pár napja, az lenne hogy utálom az embereket . De ne úgy értsétek hogy antiszoc vagyok és mindenkit. Most az a sztori hogy vagyok egy munkahelyen és a munkatársaim amit művelnek az borzalmas. Mindenki kibeszél mindenkit a háta mögöt és pl ha bejön a személy kinyalja a seggét... és nekem ez gusztustalan és nem csak ez van . Mondjuk megkérem szépen valamire nem nagy dolog, és az a válsza hogy NEM . pedig az a dolga de ő úgy gondolja hogy inkáb űl. És akkor nekem kell megcsinálni mert ha nincs akkor tuti hogy én leszek a hibás. Na de mostanába elkeztem velük " csűnyán" beszélni ahogy ők beszéltek velem 1.5 évig ,és most meg bunkó vagyok meg nem tisztelem őket. Ez hihetetlen ,nem értem őket még sose volt velem ilye eddig mindenkivel szuperűl kijöttem .


UI: kb 30 év a korkülömbség , nemtudom hogy ez fontos lehet-e. De már lassan ott vagyok hogy felmondok. Megy olyan szól be nekem aki csak egy alkalmazott és azt hiszi azt tesz amit akar huu de utálom azt is.



2018. máj. 30. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz helyen dolgozol. Ennyi.
2018. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nem egy gyár véletlenül? én sok helyről kiléptem ez miatt, de mindegyik gyár ilyen. alapból utálnak mert új vagy, meg azért mert csak.
2018. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok. Rengeteg a rosszindulatú ember és nehéz kizárni őket a saját életünkből. Ha találsz jobb melót, akkor próbálj meg váltani.
2018. máj. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem gyár . Vendéglátásba vagyok de megpróbálok új munkahelyet keresni. Köszi a válaszokat :)
2018. máj. 31. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!