Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerintem nem normális,...

Ez szerintem nem normális, hogy jóban van apámmal ez a srác?

Figyelt kérdés

Tehát van egy srác nem élek valami nagy városban szóval itt mindenki ismer mindenkit.



Ez a pasi ez olyan hogy őt meg szerintem mindenki ismeri.

Ha rossz hire volt a városban az nagyon rossz volt, ha jó akkor meg nagyon jó szóval egy ilyen elég érdekes ember.



Úgy helyes kavartam is vele egyszer aminek ő sem meg én sem tulajdonitottam tulnagy jelentőséget, de egyébként ha úgy adódott volna össze jöttem volna vele.


Ezt leszámitva egy ideig egyáltalán nem is láttam (valamiért össze kaptunk,igazából ő húzta kicsit ki gyúfát valamivel) de ilyen gyerekes hülyeség volt szóval mindegy.



Mostanában egy jó ideje arra járjál amerre én lakom SŐŐT mit több, szó szerint jóban lett apámmal, üzeletelgetnek,beszélgetnek valamikor ott van nálunk.


Anyám is ismeri már, de nem is értem :D ...valahogy nem értem csak úgy egyik napról a másikra valahogy megkedvelik az szüleim úgymond.


NEM ÉRTEM, de srácot sem egyébként mert komolyan mondom hogy ekkora hülye barom senki nem lehet :D


Fogja magát csak úgy bejön hozzánk, csak úgy leszólitja apám. Mintha otthon lenne semmi gátlás azonnali közvetlenség..



Olyan fura az egész engem is meglát otthon simán odajön hozzám, de amúgy leszar vagyis nem igazán nyit felém :D


Különleges emberről beszélünk úgymond olyan téren, hogy tényleg nagy a tekintéje (nem azért mert ő lenne a valaki, hanem csak valamiért olyan).


De egy hülye barom :D



Valaki elmondaná miez, egyik pasim sem mert apámmal úgymond haverkodni stb.



Szóval fura..



25f 19l


2018. máj. 31. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Most anyáddal kavar.
2018. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már az első mondatnál elakadtam...
2018. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kispéntek van, nem értem
2018. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor én sem :D
2018. máj. 31. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te itt most azt akarod hallani, hogy biztos azért bratyizik apáddal, hogy hozzád közelebb kerüljön, pedig szinte biztos, hogy semmi közöd az egészhez és csak úgy haverkodnak, apádat kérdezd, hogy kezdődött náluk ez az egész, ismeretlenül senki nem fog pontos választ adni.
2018. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!