Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról, mikor...

Ti mit gondoltok arról, mikor valaki kisgyerekkel megy a ballagásra, aki kibírhatatlanul sírni kezd, de a szülő nem megy ki vele?

Figyelt kérdés

A barátaimmal kezdtük megvitatni az alábbi esetet. Iszonyatosan sajnáltam azt a szegény kisfút, az Édesapja még fel sem vette megnyugtatni, de a gimnáziumi ballagás közel 70-80 percéből 40-et végigsírt..


Ti mit gondoltok erről? Mit tennétek a szülő helyében? Az egyik barátnőm úgy gondolja, hogy maradna akkor is, ha mások kellemetlenül érzik magukat az üvöltő gyerektől, hiszen annak az adott szülő is látni akarja a ballagást...



2018. máj. 31. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Önző, aki nem veszi figyelembe a sem a környezete, sem a kölyke igényeit. Az ilyet könyökkel orrba b..sznám.
2018. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos sokan nem tudják kire hagyni a kicsiket.

Viszont ne gyűlölködjetek. A kicsik hamar nyűgössé válnak. Nyilván az ember szeretné ha részt venne több eseményen.



Bár úgy látom a leírásodból, hogy a szóban forgó szülők nem törődtek vele. Ilyen formában nem tartom helyesnek. Ha ott a baba igenis foglalkozzanak vele, figyeljék hogyan viseli a meleget.

2018. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem van, voltam mar veluk jo nehany rendezvenyen. Ha uvoltottek, kivittem oket. Persze igy kimaradtam a bulibol, de ha bent maradok veluk, akkor mindenki mas is kimarad a bulibol...
2018. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek egy eset alapján messzemenő következtetéseket levonni valakiről, de nem lehet sem túl jó szülő, sem túl jó ember az ilyen. Egyrészt nem tudom, hogy hogy képes valaki órákig hallgatni a saját gyereke sírását, másrészt meg ennyire lesz@rni a ballagó gyerekek és szüleik nagy napját a pofátlanság legalja.

Gratulálok neki; többszáz ember családi felvétele örökítette meg egy életre, hogy milyen ember is.

2018. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10 perc után megmondtam volna az apukának, hogy ki lehet húzni a nyávogó-ordító gyerekével.


Leszarom, hogy a nagy neki is ballag, de attól nem kéne 100 másik vendég plusz a diákok, szavalók napját is elrontania.

2018. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!