Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyerekek miért szeretik a...

A gyerekek miért szeretik a csikizést?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban kevés dolog volt, amit annyira utáltam, mint amikor valaki megcsikizett. De a gyerekek nagy része valamiért mégis szereti. De pontosan mit szeretnek benne?
2018. jún. 1. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
nem tudom, en se szerettem, es szerintem mas se szereti. mondjuk belolem sosem nevetest valtott ki, hanem agressziot, es gyakran oda is csaptam a csikizonek. Amikor mar nagyobb voltam, es valaki probalt poenbol csikizni, vagy szurkalni, akkor tuti ravagtam egyet a kezere es elkuldtem a sunyiba :D nem tehetek rola, engem borzasztoan felidegesit.
2018. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
nem sok nagyobb kínzás van a csikizésnél. nem azért nevetnek ilyenkor, mert szeretik, hanem kényszerből, de ettől még belül elküldenék a halál fszára az illetőt:D
2018. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Utáltam.

Mái napig kényelmetlenül érzem magam, ha a talpam kilóg a takaró alól, mert valami tudat alatti ösztönöm fél, hogy valaki megcsikizi (igen, még akkor is, ha egyedül vagyok) mert apám minden egyes alkalommal amikor kilógott a lában, megcsikizte.


Nem hiszem, hogy a legtöbb gyerek szeretné. Ez inkább csak egy szülők által is jóváhagyott kínzásfajta. Pl orrba nem lehet vágni a másikat játékból, mert akkor elküldenek a sarokba, viszont a csikizés mehet.

2018. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, de sok gyerek direkt kiprovokálja magának.
2018. jún. 1. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy gyerek sem szereti.


Én gyerekként kifejezetten rühelltem, később tiniként már közöltem is emberekkel, hogy ha ilyet csinál, eltöröm a kezét.

2018. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tudom, én utáltam. Szerintem is kínzás.
2018. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én soha az életben nem voltam csikis, sose értettem, mit bökdösnek :D De nem ismerek senkit, ako csikis és szerette volna valaha is. Szerintem nem lehet jó érzés, én sosem csikiznék egy babát, vagy gyereket se. A felnőtt még pofán ver, ha nem tetszik neki, de egy kicsit, aki nem tud annyira védekezni ellene, miért kell ezzel kímozni? Nem fogom megérteni soha.
2018. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy szeretik. A nevetés természetes reakció a csikizésre, de ez nem jelenti azt, hogy élvezik is.
2018. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
73%

engem kimondodtan fiatalkoromban ezzel büntetek.

36L

2018. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Pedig van aki szereti. Idegrendszere válogatja.

Ugyanúgy, mint hogy valaki szereti a nagyon csípős ételeket vagy szeret nagyon hangosan zenét hallgatni, más meg utálja.

Nekem is volt olyan gyerek-ismerősöm, aki direkt kérte.

Szerintem csak az a baj vele, hogy sok szülő/egyéb felnőtt rokon a saját szórakoztatására csinálja és nem érdekli, hogy a "célszemély" élvezi-e.

2018. jún. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!