Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekek mennyire szeretik...

A gyerekek mennyire szeretik valójában a csikizést?

Figyelt kérdés
Azt én is tudom, hogy nevetnek tőle, de az csak reflex. Mondta már neked a gyereked, hogy szereti, ha megcsikized? Te szeretted kiskorodban?

2014. máj. 12. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én arra emlékszem, hogy ha csikiztek nevettem, és élveztem hogy velem foglalkoznak.

Lányom 4 éves és ő maga kéri, hogy csikizzük meg. Szerintem ő is azt szereti ilyenkor, hogy ő lehet a központban.

A csikizésnek szerintem "szellemi" értéke van. :)

2014. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*középpontban :)
2014. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem.

Az enyémek is nevetnek, mókázásnak tartják, de legtöbbször menekülnek. Szerintem csak azét szeretik, ha szeretik egyáltalán, mert a testi érintés, a közelség a fontos számukra és közös játék.

2014. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 4 éves, szereti a csikizést, és sokszor ő kéri, hogy csikizzem.
2014. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig utáltam.
2014. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én útálom. Útáltam is. A gyerek imádja ha csikizik, mindig mondja hogy "még!". Csikiző is szeret lenni. A plüsseit is csikizi.
2014. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szerettem.

Egyszer apukám csikizett és nem akarta abbahagyni. Kértem, hogy fejezze be. Szerintem a csikizés kellemetlen és gyerekként nem tudtam leállítani, megvédeni magamat ezért leköptem. Azonnal befejezte és mérges is volt, de legalább végre befejezte. Attól, mert még nevetek az nem azt jelenti, hogy jó is.

2014. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Felnőttként, idősebb gyerekként általában már nem szereti az ember, kisgyerekkorban meg általában igen. Körülbelül 10 éves kor a választóvonal, én azt figyeltem meg. Ez lehet azért is, mert kisgyerekként teljesen máshogy észleltük a csikizést. Kellemes volt, mert a libidónk is máshol volt. Az évek előrehaladtával a libidó változik, szerintem ezért is. Meg aztán azért is jó a csikizés egy 4 évesnek, mert akkor vele foglalkozol. Az enyém is még csak most lesz 4, állandóan kéri, hogy csikizzem, szerintem azért is, mert maga a csikizés jól esik neki.

Mihelyt a gyerek azt mondja, hogy ne csikizzük tovább, fontos, hogy ne folytassuk, mert kellemetlenül érintheti.

2014. máj. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerettem mikor papam csikizte a talpamat,mindig elrantottam de midig vissza is dugtam , hogy ujra "elkapja" es megcsikizza. :)
2014. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom szereti ha csikizem, de én kisgyerekként megutáltam mikor a bátyám a kezeimet és a lábaimat kikötözte, és addig csikizett míg már fuldokoltam és ordítva sírtam. Nagymamám mentett meg, majdnem megfulladtam.
2014. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!