Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell az embereknek...

Miért kell az embereknek mások arcába vágni a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
Nem lehet úgy elmenni sehova, hogy ne csókolózó, enyelgő, szinte pettingelő párokba futna az ember. Hangosan mondják így szeretlek-úgy szeretlek, ölelgetik egymást, elfoglalják a járdát, kinevetnek másokat ha egyedül fagyizik vagy sétál a “lúzer” mert ugye egyedül van velük ellentétben...

2018. jún. 1. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a saját frusztrációdat éled meg, már ne is haragudj.

Én még sosem láttam olyasmit, hogy bárki is kiröhögne, amiért egyedül megyek valahova. Pedig biztos megvan a véleményük, ha látnak, mert egy nagy disznó vagyok. Elcsodálkoznának, ha látnák, hogy milyen jóképű férjecske vár otthon :)

Akik hangosan hirdetik, hogy így szeretlek, úgy szeretlek, azok szoktak utána hazamenni és utána szétverni egymást meg üvöltözni. Az ilyen kirakatkapcsolatok szánalmasak. Aki pedig nem tud egyedül lenni vagy ezt furcsának találja, az betegesen függő, amit nem ártana kezeltetni.

2018. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is a nyomorodat próbálod kérdés formájába önteni.
2018. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert napjainkban az a megszokott, h az ember párt talál, megházasodik, családot alapít, gyereket nevel. Ha ilyennel találkozol ne foglalkozz vele.
2018. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak, akik túlzásba esnek, de azért ne gondold túl. Különben ha látsz egy párocskát, akik zavarnak, akkor jusson eszedbe az a szám, hogy "A szerelemnek múlnia kell..." :-D
2018. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon frusztrált vagy ez valószínű kiül az arcodra. Talán a saját életedet tedd rendbe,ahelyett hogy másokéval törődsz. Mondom ezt úgy,hogy én sem szeretem,amikor a mozgólépcsőn a kiscsaj bugyijába turkál a pasi. De tovább állok ők ilyenek én nem. Az,hogy valaki egyedül fagyizik az nem azt jelenti,hogy magányos,te csak bele akarod látni a dolgokat.. Soha nem gondoltam senkiről azt,hogy magányos,ha egyedül evett egy étteremben. Mániákus vagy azt hiszed mindenki téged figyel az utcán. Szerintem békülj meg magaddal és gondolkozz el azon amiket írtam. ☺
2018. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a hozzád hasonló savanyú emberek SOKKAL frusztrálóbbak, mint holmi boldog párok.


A pettinges-felfalós csókot én is rühellem, de nem értem, miért baj, ha valaki kézenfogva megy, meg ölelkezik a másikkal.


Keress csajt, ha ennyi zavar a dolog, bár nem csodálkozom rajta, miért vagy egyedül.

2018. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!