Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezeknek az embereknek milyen...

Ezeknek az embereknek milyen gondolkodásuk van? Hogy lehet ezekkel vitázni, vagy jobb belátásra bírni?

Figyelt kérdés
Akik mindig kezdik a vitát,vagy csak vitaindító bunkó kommentet írnak,aztán akik visszaszólnak azok az idióták meg minden,megpróbálják kimagyarázni magukat,hogy ők aztán nem hibásak. Már annyi ilyet tapasztaltam való életben,meg fb-n is. Néha még én is beleestem a csapdájukba,próbáltam normálisan kifejteni hogy mi van,hogy nem kéne ezt csinálni,de nem értik meg,bármilyen esetben a visszaíró a hülye. Szerintük más a hibás mert visszaszólnak nem ők akik indították. Kis részben van ebben igazság,mert ha mondjuk mondd vagy ír egy sértő de vicces,kreatív keretek közt kreált kommentet oké. De ha egyszer paraszt módjára olyan sértő dolgokat mondanak,pl.anyáznak,kutyáznak,szájukra veszik a másik gyerekét meg ilyenek,akkor mit várnak?
2018. máj. 18. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek nem gondolkodnak.
2018. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy azért írtam ezt mert már elegem lett és nem tudok mit írni,most is elkezdi egy idióta egy oldalon,hogy ha fertőző lenne a betegsége már egyikünk anyja sem lenne egészséges.. Most ez mi? És még vannak ilyen segg nyalói akik a vicces fejjel reagálják le. Vissza is szóltam,de teljesen biztosak az igazukban és abban,hogy én vagyok az idióta
2018. máj. 18. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
2018. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!