Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tisztelik sokan Tomcatet...

Miért tisztelik sokan Tomcatet, ha maga is hamisított ajánlószelvényeket?

Figyelt kérdés

Ahogy a videóbian számon kéri a bünözőket, azt akkora arccal teszi, hogy minimum feddhetetlenséget feltételezne róla a néző...

De nem. Beismerte, hogy nyomtatott kopogtató cédulákat.

Ez szerintem sokkal gázabb dolog mint egy elhagyott, kitett laptop haza vitele és nem jelentése, vagyis ellopása.


Akkor mégis mire az a hatalmas tisztelet, rajongás ez iránt a mellesleg rendkívül arrogáns közszereplő iránt?


És nem, nem vagyok tolvaj, sem zsidó, mielőtt valaki írná...



Persze annak is megvan a lehetősége, hogy valamiről én nem tudok/rosszul tudok valamit, s ez egy valóban tiszteletre méltó ember.

Ez esetben kérem írja le valaki, hogy miben tévedek.


2018. jún. 2. 06:06
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Mert lázadó.
2018. jún. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Hülyegyerekem, te olvasod ezt a sok baromságot rólam, vagy fejből megy?


Novák Előd terjesztette el, hogy én kopogtatócédulákat "hamisítottam". Novák Elődöt ÖTSZÖR marasztalta el a bíróság JOGERŐSEN ezért a rágalomért. A hatodiknál már inkább jól pofán vágtam, abból végre értett és abbahagyta. Sajnos azóta is jönnek az ilyen "jól értesültek", mint te, hogy "aaa tomket hamisított me' óvastam a kurucinfón!" Ja, és ha rólad kiírom valahova, hogy pedofil vagy, akkor az úgy is van, nem?

2018. jún. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Ja, és a lényeg: kopogtatócédulát nem lehet "hamisítani". Nincs ilyen bűncselekmény (nem is indult ellenem büntetőeljárás soha, de más ellen sem), ezt a szót Novák dobta be, mert olyan jól hangzik. Nagy hős akart lenni, szerényen még az életrajzába is beleírta, hogy ő leplezte le "a magyar történelem legnagyobb választási csalását". A valóságban semmilyen csalás nem történt, semmilyen jogszabályt nem sértett meg senki.


Persze a szájtáti pórnéppel, akinek fingfogalma sincs a jogról, pláne a választás szabályairól, ennek ellenére meg lehet etetni az izgalmas történetet. A valóságban a választás úgy működik, hogy az összes, a választáson induló jelölő szervezet (általában pártok) delegáltjaiból összeáll a helyi választási bizottság. Ha bármi vitás kérdés felmerül, ezek szavaznak, hogy milyen intézkedés történjen. Szó szerint bármit fel lehet vetni a bizottságban, akár azt is, hogy XY-t zárják ki, mert piros a nyakkendője. Legfeljebb nem szavazzák meg. Ha mégis megszavazzák, és hülyeség, akkor lehet fellebbezni a bírósághoz, ami megsemmisítheti a határozatot. Tehát ha XY-t azért zárták ki, mert piros a nyakkendője, a bíróság erre nagy valószínűséggel azt fogja mondani, hogy ez egy baromság, a határozatot hatályon kívül helyezzük, XY mégis indulhat a választáson.


Engem, és még két további jelöltet pontosan ilyen szavazással zártak ki. A határozat ellen 3 napon belül lehetett volna fellebbezni Csakhogy a határozatot december 25-én hozták meg, és éjjel faxolták el az irodánkba. Értelemszerűen karácsonykor nem volt ott senki. Ráadásul faxon kézbesítve nem is szabályos, de ez mindegy. Mire megkaptuk, már lejárt a fellebbezési határidő. Ezért nem fellebbeztünk. Ezt aztán Novák úgy adta elő, hogy nem mertünk elmenni a bíróságra, mert ő olyan profin buktatott le minket, hogy esélyünk se lett volna. Na, többek között ezért vágtam pofán. Rágalmazza a kvrva anyját.


Azóta egyébként sokan pofán csapdosták, szó szerint és képletesen is.

2018. jún. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Tisztelni valakit nem csak akkor lehet, ha feddhetetlen előélete van.
2018. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ki a bánat az a tomcat?
2018. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, műveletlen vagy szégyelld magad.
2018. jún. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Oké, rákerestem. Valami politikai maszlagos emberke, akkor inkább legyek " műveletlen " minthogy ilyeneket ismerjek :D
2018. jún. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
"Valami politikai maszlagos emberke", hát jól leírtál, köszi. :D
2018. jún. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!