Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj ez rohadtul ennyire...

Miért fáj ez rohadtul ennyire és mostanában mikor rég volt?

Figyelt kérdés
Kiskoromban volt 1 hörcsögöm és hétköznap 200 Ft-ot kaptam kajára, amit a hörcsögre kellett költenem, mert elvileg ennyire szegények voltunk ami valószínűleg nem igaz, de most nem ez a lényeg. És egyik nap már megelégeltem, hogy mindig ráment minden pénzem, meg már kajára se nagyon kaptam és a hörcsögnek azt mondtam, hogy miattad nincs pénzem, dögölj meg :'( Meg nem kapsz most már enni. Aztán kevesebbet akartam neki adni kaját.régen olyanokat csinált h kiszökött megharapott lepisilt mikor játszani akartam vele és kiesett a kezemből, meg megijedtem nem akartam bántani. De úgy éreztem gyűlöl, fél tőlem így én is. De Aztán elfelejtettem etetni, meg azt akartam h megdögöljön, pénzem se nagyon volt rá. Szegényt láttam egyik nap, hogy fullra legyengült,mert elfelejtettem etetni teleraktam neki kajával vittem inni, sírtam, hogy ne legyen baja :'( Nem akartam. Utált engem, mert mindig féltem megfogni, és fájhatott neki. Nem akartam az egészet, nagyon fáj, nem tudom megbocsátani magamnak, pedig túlélte, de biztos megrövidítette az életét.Nem tudom megbocsátani magamnak. Nem akartam :'( 21/L
2018. ápr. 25. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Te jó ég, te pszichiátriai eset vagy!
2018. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen járok pszichiáterhez most voltam zárt osztályon.
2018. ápr. 25. 17:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Adtak valami jó gyógyszert és hirtelen ez tört ki belőlem.
2018. ápr. 25. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Mert egy beteg ember vagy. Azért is amit tettél, meg azért is amit írtál!

Nekem is vannak háziállataim és soha, soha még gondolni sem tudnék így rájuk, hogy dögöljenek meg és inkább magamra sajnálom a pénzt, mint rájuk!

2018. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!