Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy gyűjthetnék elég motivációt?

Hogy gyűjthetnék elég motivációt?

Figyelt kérdés
Én mindig egy olyan ember voltam aki fegyveres testület tagja akart lenni.Rendőr vagy katona.A bajom hogy az egyik fülemre rosszabbul hallok és az egyensúly érzékem se jó néha.Sok középfülgyulladásom volt fiatalon.Ettől eltekintve nem vagyok rossz fizikummal megáldva,de még lenne min dolgoznom.A baj hogy nem megy,mert tudom hogy orvosin így kicsi az esélye hogy átmenjek akkor meg a kondiba ölt idő is teljesen felesleges.Ezért hagytam abba a kondizást,pedig álmom hogy egyszer magamra öltsem az egyenruhát ami tudom hogy milyen kötelezettséggel és lemondással jár.
2018. jún. 3. 10:00
 1/4 anonim válasza:
Itt a motiváció: Ha van egy álmod, ami nem teljesen ésszerűtlen, akkor azt nem szabad feladni, mert egész életedben sajnálni fogod magad, hogy nem próbáltad meg, az meg amúgy sem feltétlenül, ha kondizol, mert a tested megköszöni
2018. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kondi menne,úszok is pl szinte rendszeresen,a baj a halláskárosodásom :(
2018. jún. 5. 16:25
 3/4 anonim válasza:

Menj el energetikai természetgyóyászokhoz!

(Nagymamámnak az elkopott csípőjét is megcsinálták)

Ha Budapest környékén laksz, akkor van az Erőforrás nevű hely, Szigetszentmiklóson, a helyedben adnék nekik egy esélyt

2018. jún. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok pesti,de majd megnézzem.
2018. jún. 6. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!