Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért vannak megrökönyöd...

Sokan miért vannak megrökönyödve, hogyha valaki nem akar tömegközlekedést használni?

Figyelt kérdés

Én kimondottan utálom a tömegközlekedést.

Még az ország nyugati rézében is egy kaka.

Még egyetem alatt is sokat szívtam vele, annak ellenére, hogy ott a középiskolákhoz képest rugalmasabb az órarend.


Nem csak a pénzbeli problémák vannak, hanem egyszerűen rosszul van megszervezve,a szervezés ugyanis nem pénz kérdése.Valszeg az ott dolgozó közlekedésmérnökök puskáztak minden tárgyból.

Pl: gyakran 5-6 percen múlik a csatlakozás.Adja vissza a diplomáját, aki ezt megtervezte.


Olyan is volt, hogy egyetemi vizsgát késtem a MÁV hanyag karbantartása miatt.Kártérítést is követeltem, de nem kaptam.

Pedig az eset nem a cég önhibáján kívül történt.


Mióta lett autóm,azóta nem használok tömegközlekedést, mióta kocsim, azóta jöttem rá, hogy mennyivel szabadabb az ember vele.



A szervizt mindig úgy intézem, hogy véletlenül se kelljen tömegközlekedést használni.



Egy másik ok, rugalmas munkaidőm van, aminek az előnyeit csak akkor élvezheted, ha kocsid van és nem kell menetrendekhez igazodnod.



Viszont, sokan megvannak rökönyödve ezen, hogy "micsoda úrnak" képzelem magam.Ebben semmi úriasság nincs, csak nem akarom meg megszívatni.


2018. jún. 3. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ne foglalkozz velük. Őszintén szólva én sem nagyon szeretek tömegközlekedéssel utazni. Magával az utazással nincs gond, csak a sok ember, az esetleges késés, a zaj, a meleg stb zavaró. Ősztől én is többet fogok vonatozni meg villamosozni az egyetem miatt. Ha megtaláltad, hogyan kényelmes számodra az utazás, akkor ne törődj azokkal, akik szerint ez nem jó vagy normális.
2018. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

Sznob vagy. Úrnak képzeled magad, urizálsz!

Nem akkora dolog egy autó, hogy így elszállt tőle!

2018. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek. Én sem bírom az időpocsékolást, a mocskot, a bűzt ami vele jár.
2018. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek hogy szörnyű.

Én sem használok tömegközlekedést már rég óta

2018. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

De most te ezen mit problémázol már mikor kocsival jársz, nem értem. xd


Az emberekkel nem kell vitatkozni, mert nincs értelme, ha igazad is van akkor is megtámadnak 10en, hogy nincs igazad, nekik van igazuk. Megoldod úgy ahogy neked jó, senkinek semmi köze hozzá.


Nekem pár hete pl. 3an estek nekem, hogy merészeltem késni 3 percet. Ahova mentem arrafelé nem szoktam tömeg-közlekedni. A buszmenetrendben az volt feltüntetve hogy menetidő 15 perc. 8.ra mentem és elindultam egy 7.34es busszal. 7.50re ott kellett volna lennie, ehhez képest pont 8.kor szálltam le a buszról mert bedugult a város (megyeszékhelyen). Magyarázkodsz akkor még kitalálnak valami mást :D Az emberi butaság határtalan, nincs erről mit beszélni.

2018. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
A kocsi az meg egy olyan dolog magyarisztánban, hogy Te felvágsz vele, az emberek meg irigylik, hogy neked van ők meg kínlódnak a buszon.
2018. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2-es, te fogyatékos vagy. Ha azt hiszed hogy mindenki amikor kimondja az autó szót azt felvágásból teszi akkor nagyot tévedsz.


Amúgy megértem a kérdezőt. Én ha nem csúcsforgalom idején megyek melózni akkor az autó 25 perc, míg a tömegközlekedés 1 óra és 20 perc.

Csúcsforgalom idejében még hosszabb autóval menni.

Tömegközlekedés olcsóbb, de nekem megéri az extra pénzt az a kis kényelem és az hogy 2 órával többet vagyok naponta otthon.

Szóval beosztástól függően megyek kocsival vagy tömegközlekedéssel. Mindkettőt meg tudom érteni.

2018. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Csak az irigy gonosz pronyók foglalkoznak más dolgaival.

Az ők véleményük meg aztán ruppót nem ér.

Egyáltalán nem nagy ügy egy kocsi,és nem úrizálás,meg sznobság.

Én is ahová csak lehet kocsival megyek.

2018. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Ezt most úgy írod, mintha az országban 5 darab autó lenne, és ebből lenne az egyik a tied. Rökönyödni akkor szoktak az emberek, ha kétfejű kecske születik, nem ha valaki autóval jár.
2018. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert irigy prolik, mivel ők tömegközlekedési eszközt kénytelenek használni.
2018. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!