Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én utálom a tömegközlekedés...

Ha én utálom a tömegközlekedést viszont autót vezetni sem akarok akkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Utálom a buszt meg a vonatot is, viszont jogsit csinálni se akarok sose érdekeltek az autók a vezetéshez sincs kedvem. Ilyenkor mit lehet csinálni?? Gyakran szoktam arról álmodozni hogy milyen jó lenne ha tudnék teleportálni csak ki gondolom hol akarok lenni és ott teremnék. De jó is lenne:D 26F

2018. máj. 6. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Biciklizel, vagy futsz.
2018. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
82%
Bicikli?gordeszka?roller?seta.hat talan ezek de inkabb a bicikli.vgy egy jo kis robogo.
2018. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Tanulj meg repülni... most komolyan erre mit lehet válaszolni? :D Átlag embernek ez a két megoldás van hosszútávra, a bicikli csak akkor jó, ha nem számít vészesen az idő.

Ha felső tízezer vagy, akkor meg javaslom bérelj sofőrt vagy vegyél magánrepülőt, és így ennyivel kifogytál a lehetőségekből.

2018. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Venni kell egy autót és alkalmazni egy sofőrt hozzá.

Nem hiszel el,hogy ilyen alap dolgok nem jutnak az eszedbe!

2018. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Jó estét kívánok.

Bár említetted, hogy nem érdekelnek az autók annyira és a vezetés sem, azonban próbáld meg azért.

Pl. imádtam már amikor ott tartottam, hogy lehet vezetni és nemcsak a KRESZ pályán, hanem a forgalomban is.

Első oktatómnak 1.2-es tdci Ford Fiestája volt, de nem jött be, mert sosem voltam dízelpárti.

Második oktatómnak már, viszont 1.3-as glx Suzuki Ignise volt és az fényévekkel jobb autó volt.

Sokkal jobb volt vezetni, mert benzines volt.

Azért vedd fontolóra, mert szerintem vezetni a világon a legjobb dolog.

2018. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
26 evesen itt tartasz, hogy de jo lenne teleportalni? Az mar igen... Tanulj meg repulni, kismadar.
2018. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Akkor gyalogolsz mindenhova. Igyekezz mindig a munkahelyed közelében lakást bérelni, lehetőleg valami bolt is legyen a közelben, szórakozni meg taxival jársz. Meg is van oldva a problémád.
2018. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Magánhelikopter
2018. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2018. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ha tehetem akkor kerékpározok. Igaz annak is megvan a maga előnye-hátránya.


Előnye, hogy relatív nyugodt, zavartalan kerékárúton tudok tekerni 1-2 órát útvonaltól függően és nincs sok veszélyhelyzet, gyalogos, más bringás. Belvárosban például rühellem az egészet, mert ott minden percben elém lépnek, elém kanyarodnak, ajtót nyitnak rám, úton életveszély menni, járdán lehetetlen.


Plusz eléggé időjárásfüggő, reggel még oké, de már akkor is beérkezés után alapos mosdással indul a nap meg ruha cserével. Hazafelé 40 fokban már lehet izzadni vagy akár elázni.


Ugyanannyi idő alatt eljutok bringával a célomig mint tömeg közlekedve és közben sportolok, nem pedig a másik hónalját szagolom egy tömött villamoson.


Ettől függetlenül szerintem megéri, sőt mondhatni kötelező manapság jogsit csinálni. Én sem érzem azt a nagy vágyat a vezetés iránt, mi több, úgy vagyok az oktatással is, hogy essünk túl rajta, de még mindig jobb saját autóban ülni mint nyomorogni 100 másik emberrel.

2018. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!