Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van itt gyakorin ennyi...

Miért van itt gyakorin ennyi megkeseredett, negatív ember? A valódi életben meg hemzsegnek a karrieristák, az extrovertáltak.

Figyelt kérdés

Az ember segítséget ker itt, motivációt erre csak “én is ugyanúgy...” depi depi hozzáállást talál.


Millió példát lehetne hozni, de miért van itt mindenki ennyire kiégve?



2018. jún. 3. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Aki oszinten irt, meg ha sertonek is tunt, azokat mar kitiltottak. Ezek maradtak.
2018. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen aki boldog, kiegyensúlyozott, van párja, barátai az nem egy anonim oldalon fogja tengetni a mindennapjait. Nincs ebben semmi extra, kicsit olyan, mintha rosszlányokon az zavarna, hogy csak szexre kiéhezett férfiak vannak regisztrálva és nem az űrkutatásról akarnak beszélgetni.
2018. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Azért itt a Gyakorin a "megkeseredettek" túlnyomó többsége tizenéves tini,meg ilyen 20 körüli gyerekek,akik egyből öngyilkosjelöltek,ha nincs meg a legújabb okostelefonjuk,vagy dobja őket a párjuk.

A másik meg a nagy karrieristának kinéző könnyen barátkozó,társasági embereknek nem látni bele a magánéletükbe,pénztárcájukba,lehetnek nekik is hatalmas gondjaik.

Egészséges boldog ember pedig nem fog itt keseregni,hanem éli az életét.

2018. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy ha csak magamat nézem, akkor olyan nagyon mélyen senki nem ismer.


Itt simán ki tudom magamból írni a sérelmeimet, az elkövetett szemétségeket, akármit. Az életben meg sokszor nincs kivel megbeszélni, azt sem tudom hogy hozzam fel. És amúgy is az emberek nagy részét nem érdekli a másik nyomora, problémái. Vagy ha elkezdek panaszkodni, akkor kifejezetten furának fognak tartani és elkezd mindenki távolságtartó lenni, mert nem tud mit kezdeni a rá zúduló információval.

2018. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

1, A való életben sincs ez máshogyan, ott is rengeteg negatív, megkeseredett ember van, különben nem látnád, hogyan harcolnak egymással pl.: egy parkolóhelyért, vitáznak egymással a vömegközlekedési eszközökön az ülésért, stb.;

2, Nem minden hozzászóló mondja el a saját "nekem még nagyobb bajom van" c. lemezt, hanem van, aki valóban normálisan válaszol, segíteni szerete, stb. Az más kérdés, hogy a másik fél ezt mennyire (nem) fogadja be;

3, Az ország nagy része kiégett, fásult, idős, fiatal egyaránt. Sikertelenség a munkában, a magánéletben, egyáltalán önmagában a létben: ezért van sok ember kiégve. De mint már látjuk a hirdetésekből, már van erre is "megoldás".

2018. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
3# le írta mid azt ami a lényeg, én is ezt írtam volna.
2018. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!