Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is minden egyes nap...

Nektek is minden egyes nap eszetekbe jut, hogy bárcsak ne élnétek?

Figyelt kérdés
Nem tudok rendes kapcsolatokat kialakítani, nincsenek barátaim, rossz emberbe szerettem bele, nem vagyok sikeres, nem tetszik amit magam körül látok. Valamiért senkinek se kellek, mintha nem is szeretnének. Pedig úgy érzem, mindent megtettem amit tudtam.

2018. jún. 3. 21:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha nem is minden nap, de igen. Alapvetően az okok ugyanazok, mint a kérdezőnél
2018. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
35%
#12-nek igaza van!! Az olyanok miatt mint a kérdező, van Magyarországon ilyen szar helyzet! Csak az a baj ha mindenki aki ilyen megölné magát, Magyarország kb 95%-a meghalna
2018. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ez nem öngyilkosságra való felbujtás, hanem egy szimpla kérdés. Igen így gondolom amúgy, mivel unom már. hogy mindenki csak sírni tud de tenni semmit nem bír. És igen én is voltam depis, én is éreztem így, csak nekem 1 hétig tartott, mert utána megoldottam könnyen. Nem volt nehéz, és nekik sem lenne az. De könnyebb sajnáltatni magadat és azt mondani "ugye ti se élnétek már?" amúgy ez a kérdés ennyi erővel nem az? összegyűjti az öngyilkos jelölteket, akik megosztják azt, hogy de igen ők is sajnáltatják magukat, mert nekik is szar.... olyan indokokkal ami nem indok arra, hogy valaki meghaljon. Ha olyan indok lenne, hogy elvesztette a családját a saját szeme láttára, aztán otthonát is és utcán él fél lábbal, azt mondom hogy sajnálom teljes szívből, de az ilyen depis barmokat nem bírom. Ha annyira akarja, megtudja tenni, de úgyse fogja, azt várja, hogy legyen valaki(k) akik azt mondják, hogy "jaj én itt vagyok gyere megvigasztallak, majd én sajnállak"....
2018. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

De akkor válaszolok is minden kérdésre T. kérdező:

Nem tudok rendes kapcsolatokat kialakítani: Meséld el, hogy próbáltad, és gondolkozz el, hol a hiba az egészben és próbáld másképp.

Nincsenek barátaim: Keress, nem nehéz pl érdeklődési kör szerint, vagy már alapból itt is tudsz azokkal akik ugyanolyan gondolkozásúak.

Rossz emberbe szerettem bele: Hát annyira mégse voltál magányos, hogy volt szerelmed... És amúgy igen megesik, sőt lehet, hogy egymás után 3x is, erre van az élet, hogy tapasztalj és tanulj belőle, nem rögtön siránkozni, hogy "jaaj megcsalt a párom mi legyen" stb, nemtom nálad mi volt a rossz benne, semmi közöm hozzá.

Nem vagyok sikeres: Hát ha diák vagy még, akkor tanulj, de ha dolgozol keress más munkahelyet...Nem igaz, hogy egy sima érettségivel csak 10 munkahelyre vettek volna fel, ami irodai, nem kétkezű munka.

Nem tetszik amit magam körül látok: takarítsd ki baz+...Komolyan, ha nem tetszik változtass, és hidd el, tetszeni fog utána, csak másképp kell látni a dolgokat.

Valamiért senkinek se kellek: Keress értékes embereket, egy idő után találni fogsz, ne rögtön az első emberbe bízz meg, ez Magyarország, sose feledd...

Mindent megtettem amit tudtam: Hát mégse, ha így lenne, nem itt kérdezgetnél ilyet.

Ha ezek után is felesleges az életed, akkor tényleg az.

2018. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 szenes43 ***** válasza:
#13-as lehettél te bármilyen helyzetben de egy hétig nem szoktak depisek lenni.Az nem influenza.Te egy hétig padlón voltál és ennyi. Az biztos hogy nem elég siránkozni és keseregni senkinek a sorsán. Van aki naponta 10 km.-t megy egy vödör ivóvízért,olyan is akinél ünnepnap ha egy egész rizsgombócot megehet. Hozzájuk képest te jó dolgában unatkozó siránkozó lény vagy.Csak egy életünk van azt ne feledd.
2018. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Az elejét nekem küldted de a második részt kinek? mert én nem siránkoztam, pont ellenkezőleg
2018. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Feltettem egy szimpla kérdést, írtam 1-2 hiányosságot az életemből. Nem írtam semmi konkrétumot. A többit ti költöttétek hozzá. Sokat mondó válaszokat kaptam: kb egyiknél se találtam semmi segítő szándékú megnyilvánulást, semmi tanács... Egy rossz szavam nem volt hozzátok és ezt kapom. Pedig lehet intelligensen is hozzászólni valamihez. Az olyanok miatt tart itt az ország, mint én? Vki látatlanban azt javasolta h inkább dögöljek meg. A gyereketeknek is ilyen válaszokat adnátok? Legalább csak kicsit használnátok az eszeteket. Szégyeljétek magatokat!

23/L

(megadtam, mert ügye az sem mindegy h hány éves vagyok, meg milyen nemű)

2018. jún. 5. 10:33
 18/27 anonim ***** válasza:

inkább minden percben jut eszembe, de teszek is róla


ezeket szoktam magamnak mondogatni hogy megnyugtasson:

egy genetikai hulladék vagyok

én vagyok a világ legfeleslegesebb létezése

gyűlölöm magam reggel, délben, este és éjszaka, gyűlölöm magam minden pillanatban

2018. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem kértél segítséget, annyit kérdeztél "Nektek is minden egyes nap eszetekbe jut, hogy bárcsak ne élnétek?", te csak arra kérdeztél rá, hogy van-e még rajtad kívül más depressziós egyed. Tanácsokat írtam, olvasd el, értelmezd. Ha szeretnél konkrétabbat kapni, ami orvoslás a problémádra, akkor írd le privátba azt, hogy mi miért nem megy. Nem ismerünk, nem tudunk így segíteni. Arra a kérdésre, hogy gyerekemnek is ezt mondanám-e, hát nem, mert nem engedném, hogy így gondolkozzon.
2018. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem kértem segítséget. Személy szerint tőled biztos h nem. Arra mutattam rá, milyen flegma,bunkó némelyik komment. Esetleg ismered a költői kérdés fogalmát? Tanítsd meg a picinek is. Minden jót.
2018. jún. 5. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!