Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is minden egyes nap...

Nektek is minden egyes nap eszetekbe jut, hogy bárcsak ne élnétek?

Figyelt kérdés
Nem tudok rendes kapcsolatokat kialakítani, nincsenek barátaim, rossz emberbe szerettem bele, nem vagyok sikeres, nem tetszik amit magam körül látok. Valamiért senkinek se kellek, mintha nem is szeretnének. Pedig úgy érzem, mindent megtettem amit tudtam.

2018. jún. 3. 21:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

Szervdonorra mindig szükség van!

Tégy másokkal jót, ha már magaddal képtelen vagy és ajánld fel szerveid jótékony célokra...

2018. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, köszönöm, ennél kedvesebben én sem tudtam volna mondani :DD
2018. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Csak nem szükséged lenne egy szervre? Az agy átültetés veszélyes... Rendben, jótékonykodom. Neked nagyobb szükséged van rá.

Puszi.

2018. jún. 5. 18:30
 24/27 szenes43 ***** válasza:
Most hogy írtad a nemedet és a korodat én sosem kívánnák rosszat neked. Amennyiben módomban állna segítenék is bár nem hiszem hogy az én segítségemre rászorulnál. Egyszerű hétköznapi emberke vagyok közepes képességekkel de tudom hogy néhány biztató szó mennyit jelent. Az kétséges számomra hogy senkinek nem kellesz csak lehet hogy elhatárolódsz minden feléd közeledőtől. Tanácsom:hallgass a szívedre...
2018. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. jún. 6. 10:10
 26/27 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "mindent megtettem amit tudtam"?
2018. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én másféle tanácsot fogok neked adni. Nem tudom, nőknél ez segít e, de én egyetlen utat választottam: Az önbecsülést.


Nem érdekel, ki mit gondol rólam. Soha nem játszottam meg magam senki előtt, magamat adtam, és nem voltak illúzióim. Egyetlen dolgon ügyködtem egész életemben: hogy saját magamnak megfeleljek. A saját világomban élek, ahol senkinek sincs hatalma felettem, csak saját magamnak élek. Vannak céljaim, amiket CSAK MAGAMÉRT teszek, nem azért, hogy mások elismerjenek. Fosni kell mindenkire, és csak a saját utadra kell koncentrálnod. Meg kell találnod a szépséget a világban akkor is, ha egyedül vagy. A természet, az ég, a nap, a hold, az idő, az évszakok, ezek pártatlanok. Szeresd meg magadat, és a természetet. Lehet, hogy nehéz lesz, de egy idő után megtanulod majd az élet pozitívumait látni. És ha ez meglesz, onnantól már csak felfelé vezet az út. Az életet ne kockázatként, hanem lehetőségként fogd fel.

2019. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!