Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol barátkozhatnék a neten...

Hol barátkozhatnék a neten fiúkkal?

Figyelt kérdés
Instagramon vannak ilyen oldalak,de bármelyik fiúnak írok akik netes barátokat keresnek,de nem válaszolnak :/ szóval hol tudnék megismerni normális tizenéves fiúkat,akikkel bármit meg lehet beszélni,nem érdekli őket a külsőm,nem csak én írok nekik 😅?

2018. jún. 4. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Előző, 9:25-ös!


"Amúgy én a belsőségekre (bélrendszer) szintén nem vagyok kíváncsi."


"A szépség belülről fakad."

- Hasfelmetsző Jack

2018. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 he84 ***** válasza:

Jesszusom 10-es válaszoló, te kevered a dolgokat, avagy nem értesz valamit,... A belső az nem a szerveidre vonatkozik, hanem a viselkedésedre, a jellemedre és a személyiségedre. Komolyan nem tudtad ezt? Ha vicc volt, akkor annak nem itt a helye! Hát azért eléggé nagy a különbség, nagyon más az, ha valaki ellenkező neműnek adja ki magát és több mint 20 évet letagad és más az, ha valaki az igazi nemér, korát mondja, de a külső helyett a belsőt tartja inkább fontosnak! Egyáltalán nem mindegy! Az előbbi egy nagy hazugság, egy megtévesztés, az utóbbi meg másra fókuszálás (ebben az esetben a belsőre).


A másik meg az, hogy nem felesleges az időt rászánni olyanokra se, akikkel élőben nem talizol! Vannak csak netes barátságok is! Mondjuk neked ez nem jön be, az oké. Na meg nem mindig tudhatod előre, hogy fogsz-e valaha talizni a másikkal, mert lehet hogy végül úgy látjátok, hogy mégis fogtok. Legtöbbször ezt nem tudni előre.

2018. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A twitchen a chatben vagy más chaten.
2018. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!