Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozhatnék fiúkkal?

Hogyan barátkozhatnék fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nincsen egy fiú barátom sem, mert velük mindig kínosan érzem magamat, nem tudok feloldódni. Sok lánnyal jóban vagyok, de szerintem úgy lenne egészséges, ha fiú barátaim is lennének.

Lányiskolába jártam eddig, úgyhogy 0 tapasztalatom van kb és most kerültem egyetemre, de a fiúktól "félek". :D

Minden választ köszönök, de ha lehet, ne ilyeneket írjatok, hogy "ne félj", mert... félek, ez adott. :D

Köszi!



2017. szept. 5. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy lány fiúkkal akar barátkozni és még nincsenek - Gyere barátkozzunk! :) kommentek? Ez kissé furcsa nekem...

De ha gondolod, írj :D

17/F

2017. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos összesen annyi kell hogy próbálsz keresni valami közös témát (bár őszintén a fiúk legalább 40%-ának ÁLTALÁBAN a foci a téma, de van más is), például az iskoláról.


És ha akarsz velem is barátkozhatsz, szóval nyugodtan írj rám :D

(16/F)

2017. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

No! :D Nem akarok random emberekkel ismerkedni, hanem arra szeretnék "trükköt", hogy amikor összefutok fiúkkal pl az egyetemen, ne féljek tőlük, hanem oda tudjak menni hozzájuk haverkodni, dumálni... Ha valakinek van tippje, szívesen fogadom! :)

Köszi azért az eddigi válaszokat is! :)

2017. szept. 5. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenki random ember, akit nem ismersz.
2017. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahhh, ne kötözködjünk! Úgy értem MOST nem akarok ismerkedni, nem erről szól a kérdésem, hanem, hogy a NEM VIRTUÁLIS életben, ha találkozom fiúkkal stbstb. :)
2017. szept. 5. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyan úgy, ahogy itt tennéd.
2017. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Legyél vicces,mindig lássák h nevetsz,ne légy igénytelen :)

Ennyi.

2017. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!