Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz 2018-ban Emo-vá vállni?...

Gáz 2018-ban Emo-vá vállni? Lenéznének miatta?

Figyelt kérdés
Ma Budapesten láttam a metrón egy emó srácot nagy ezüst hajjal full fekete szettben (remélem tényleg emo volt nem valami más stilus ha más akkor elnézést) és nagyon megtetszett ez az öltözködés,stilus. Tudom hogy az emo az nem egy öltözködés hanem egy világnézet,zene műfaj. Személyiségem szerintem sajna megvan hozzá csak félek ha az öltözködésem váltanám erre akkor kiközösítenének,lenéznének és nem lenne barátnőm. Én fiú vagyok amugy, 16 éves, Debrecenben fogok tanulni. Ha te voltál délután a Pest-Buda metrón (vagy lehet Buda-Pest) délután és ezt olvasod akkor rámírsz kérlek? Többiektől meg normális választ szeretnék esetleg tanácsokat is.

2018. jún. 4. 21:26
1 2
 11/13 Káposztanyalogató válasza:
48%
A hatodik mondta hogy hívd magad gótnak. Ezt ne tedd! Ne hazudj azzal ami vagy és inkább legyél rá büszke hogy az vagy. És ne félj más véleményétől. Azt mondják ronda vagy? Kit érdekel, te csak önmagad vagy.
2018. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Dehogy gáz.Én is az vagyok csak lány.Egy időben suliban volt,hogy megkérdezték , hogy én most emo vagyok-e.De szerintem ezt maguktól is levágták a MCR-os pólómról és a full fekete szettemről:D Aztán ezt abbahagyták kb úgy 2 nap után.Utána hagytak élni nyugodtan.Mellesleg én örülnék ha más emókkal ismerkedhetnék.Csak nálunk nincsenek a suliban csak én.Viszont a városban ahol lakom láttam egy csapat emot.2 csajt és 3 fiút.Annyira velük mentem volna ;( Na a lényeg az,hogy szerinten egyáltalán nem gáz.Hord azt ami tetszik és viselkedj úgy ahogy akarsz.Azzal meg,hogy érdekel mit gondolnak mások ne nagyon foglalkozz.Erre mondják pl azt , hogy:

-Ha jón valaki aki szeret,az így is fog

-Légy önmagad és a megfelelő emberek szeretni ès elfogadni fognak azért aki vagy


Üdv:Egy 14 éves emo lány Veszprémből~♡

2018. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy 8 éve voltam "emo" akkor is ugyanez volt a helyzet.

Sokaknak nem fog tetszeni van akit nem fog érdekelni és lesznek kifejezetten olyan barátaid akiket az "emosság" miatt ismersz majd meg.Sok minden változni fog én már elhagytam az öltözködés részét...zenéket néha meghallgatom nekem abszolút jó emlémeim vannak abból a korból hiába utálták sokan érte :D

2018. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!