Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinál hülyét magából...

Miért csinál hülyét magából sok nő facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, ritkán látom, viszont facebookon nagyon jól néz ki a képeken. Most jöttem rá a titkára, minden képnél csinosítja magát. A legutolsó képén a falon a vízszintes vonalak látszanak, hogy ferdék a szerkesztéstől, illetve aki csinálta róla a képet feltette az eredeti képeket, ahol a csaj fehér és jóval ducibb.

Miért kell ezt csinálni? Legalább 2-3 méretet csinosít magán


2018. jún. 5. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
mert arra veri magát, hogy hány lájkot kap
2018. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bubuka508 ***** válasza:
14%
Mégis, mit gondoltál, egy csaj majd a rosszabbul kinéző képét fogja mutatni? Akkor te még nem láttál nőket! ha a hiúság fájna, mind torkuk szakadtából üvöltenének.
2018. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a pláne, hogy én is nő vagyok. Nem mondom, hogy soha nem szerkesztek semmit a képeimen, kis fényerőt max, de az, hogy én csinosítsan magam a like-ok miatt, annak nem látom értelmét. Előben úgyis olyan vagyok, amilyen.
2018. jún. 5. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyét csinál magából, hanem hülye. Vannak jó páran, akiknek addig terjed az értelmi szintjük, hogy de menő, ha sok lájkot kapnak a fb-on.

Persze aki ismeri őket, az tudja, hogy élőben egyáltalán nem úgy néznek ki, és nem is olyan szép az életük, ahogy fb-on be akarják állítani.

2018. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

"Persze aki ismeri őket, az tudja, hogy élőben egyáltalán nem úgy néznek ki, és nem is olyan szép az életük, ahogy fb-on be akarják állítani."


Érdekes, mégis odaírják a képekhez, hogy "jaj de szép vagy Marikám" (a bányarémnek) "de jól nézel ki Jolikám" (miközben olyan kancsal, hogy egymásba folynak a szemei) stb.

Na akkor ki is a hülye?

2018. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bubuka508 ***** válasza:
19%
5-ös, mit személyeskedsz? Ezt tűrik a moderátorok? A kérdező, ha őszintén ír,a ritka kivételek közé tartozik, de tőled kikérem magamnak ezt a hangot. Először is ne bújj névtelenségbe, így könnyű sértegetni bárkit. Másodszor, a nők többségét ismeri mindenki. De nem is kíváncsi senki a véleményedre, legkevésbé én. A kérdezőnek válaszolva: intelligens nő nem csinál hülyét magából sem fb-n, sem másképp. Van néhány ilyen ismerősöm, képzeld, 5-ös, ők egyáltalán nem tartanak ökörnek. Egyébként ez a dolog férfiakra is vonatkozik, de általában a nőkben több hiúság van.
2018. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mégis, mit gondoltál, egy csaj majd a rosszabbul kinéző képét fogja mutatni?"



Azzal semmi baj nincs, ha egy előnyös képet tölt fel, ahol próbálja a legjobb formáját nyújtani, ez természetes nőknél.


Az nem természetes senkinél, ha agyonretusált képeket készít, ahol megváltoztatta az alakját (főleg úgy, hogy ez a képen is észrevehető).

2018. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Régi munkahelyemen volt egy kiscsaj, aki ilyen slamposan jár, a lenőtt haja zsíros és összevissza lóg, mackó nadrágban mászkál ami amúgy nem baj, csak mégis minden pasi meg van tőle bolondulva, és kérdeztem az egyiktől, hogy mitől ilyen nagy szám ez a csaj? Mert nem ronda, de nem bombázó. És azt mondta a srác, hogy nézzem meg a facebookját, hogy milyen szép a képeken.

Én még most sem értem, hogy miért tartják szépnek a facebookja alapján, mikor minden nap látják, hogy tök igénytelen. De mégis ez van.


Én is mindig nézem a képeket, hogy "oké, oké, de rohadtul nem így nézel ki".

2018. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!