Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálkoznak az emberek,...

Miért csodálkoznak az emberek, hogy elromlott a világ, ha facebookon is csak a provokatívabb képekre van igény?

Figyelt kérdés

Ha feltesz egy átlagosan felöltözött átlagos csaj egy képet kap pár like-ot és kész, viszont amink kiteszi a melleit, vagy bepucsít miegymás máris megugranak a like-ok.

Nem arról van szó, hogy like-okra van szükség a helyes önbizalomhoz, de melyik nő nem szereti, ha megdicsérik, melyik nő szereti látni, hogy más ismerősének a képeinek több száz like van a kitett mellei miatt, míg ő ott bújik meg a háttérben?!


2018. jún. 4. 07:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Nő vagyok és nem fészbukozok. Na ezt add össze.

Nem mindenki van belehülyülve a "lájkokba".

2018. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dőlj hátra és élvezd a show-t inkább.
2018. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az összefüggés a kettő között? A facebook nem járult hozzá a világ romlottságához, csal rávilágított, hogy ilyen.
2018. jún. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

ha egy népszerű lány kirak egy képet kap 300 likeot, ha kipakolja a melleit kap 400 likeot


te egy szürke féltékeny kisegér ha kiraksz egy képet kapsz 3 likeot, ha kipakolod a melleidet, akkor kapsz 10 likeot


ez nem a facebook hibája, különben is %-ot nézve te jóval többet kapnál, ha kipakolnád magadat

2018. jún. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kinek az igénye? Nekem nincs igényem erre az biztos...


Amúgy nem értem miről beszélsz, már boccs, de ez nem valami facebook jelenség. A pasik nagyrésze mindig is bukott a szajhákra, akik könnyen kaphatóak (de itt csak szexuális vonzalomról lehet beszélni, nem többről)


Nagyon nevetséges, ha valaki erre irigy:) Miért kellene irigy lenni arra, hogy valakit sokan megakarnak d*gni? Márpedig ez ennél többről nem szól. Mintha abban a nevetséges tévhitben élnél, hogy ezeknek a nőknek kidobott csöccsel biztos sínen van a szerelmi életük is és párkapcsolatuk.....


Amúgy nekem sok ismerősöm van, aki teljesen szolid, visszafogott stílussal népszerű és sokan dicsérik. Ha te úgy érzed, hogy csak szexuális tárgyként reklámozva leszel érdekes, akkor veled vannak a gondok. Kb. Úgy képzelem, hogy egy kis senki lehetsz, aki azon nyávog, hogy a "férfiaknak nem kellenek az átlagos nők", közben semmi érdekes nincs benned, csak irigykedni tudsz másokra.

2018. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem azért romlott el a világ, mert a "facebookon is csak a provokatívabb képekre van igény", hanem azért van csak azokra igény, mert elromlott a vilg!

.

Nem azért nem tud beszélni a kutya, mert nem tud beszélni, hanem azért ugat, mert nem tud beszélni.

2018. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

# 4 Teljesen egyetértek. A kérdező téves elképzelésekben van, nem tudom, hogy hol látott olyant, hogy emiatt megugranak a like-ok.


Egyáltalán nem mindegy, hogy egy gyönyörű nő mutogatja magát, vagy egy átlagos vagy ronda nő. Az utóbbira nincs nagy igény, sőt inkább szánalmasnak bélyegzik, ha megteszi..

2018. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Bocsánat, figyelmetlenségből belezavarodtam!

.

Ez :

"Nem azért nem tud beszélni a kutya, mert nem tud beszélni, hanem azért ugat, mert nem tud beszélni."

Helyesen így:

"Nem azért nem tud beszélni a kutya, mert ugat,

hanem azért ugat, mert nem tud beszélni."

2018. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnálni azokat a nőket, akiknek csak a like-októl van önbizalma. Saját magát ássa alá. Nekem 20 évesen lett fb-om, egy profilkép van kint rólam, ami teljesen hétköznapi és ennyi.
2018. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Miert kell capslockkal irni?


A vilag ugyan ilyen volt mindig is, csak az internetnek hala a hulyeseg meg az igenytelenseg konnyebben tud terjedni. Abbol a 300 likebol 280 azoktol a kangorcsos proliktol szarmazik akik a szabadidejukben ilyen kepekre verik facen. A maradek 20 meg barinok, csaladtagok akik amugy is kedvelnek. Ezt sajnalod toluk?

2018. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!